prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Çok Güzel Bir Eklenti

http://rapidshare.com/files/299463533/guzel_bir_efekt.rar

resme su yansıması veren güzel bir efekt

#zbkdygn' tarafından 29.10.2009 11:32:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Ekim 2009, 22:01 - İp: 78.***.**2.18
aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

Çok güzel ama ben indiremedim ,hata veriyor

Tarih: 11 Kasım 2009, 22:54 - İp: 88.***.**0.171
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

rapidin son zamanlarda ücretsiz kullanıcılara yaptığı bir eziuyet türüdür, bu şuan gördüğünüz..
ben daha önce görmüştüm. bence bu dosyayı indirmek istiyorsanız 1 saat sonra veya yarın bir daha deneyin. indirebildiğinizi göreceksiniz..
sadece şuan için indiremezsiniz diyor..
ben bunun gibi daha önce gördüm. sanırım bu uyarıyı aldıktan birkaç saat sonra indirebilmiştim..

Tarih: 11 Kasım 2009, 23:44 - İp: 81.***.**5.47
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

zaten uyarının türkçe çevirisinde şöyle yazıyor;

Eğer bir premium üye olmak istemiyorsanız, size daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

daha sonra deneyiniz..

Tarih: 11 Kasım 2009, 23:46 - İp: 81.***.**5.47
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

alttaki linkten indiriniz..

link: tıkla indir>>

kurulum:
indirilen zipli dosyanın içindekileri çıkartın. bu dosyayı kopyalayın.ve şu adrese gidip açın yapıştır deyin.. tamamdır..

C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS3\Plug-Ins

bknz:

#remi5861' tarafından 11.11.2009 23:56:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Kasım 2009, 23:48 - İp: 81.***.**5.47
aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

İndirdim ama o adrese gidemiyorum,sonuçta bunu benim photoshopun neresine eklemem lazım ,remi bi zahmet anlatsan

Tarih: 12 Kasım 2009, 17:59 - İp: 88.***.**0.41
prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

o eklentiyi kopyala deyip
c\ proğram files\adobe\adobe photoshop\plugins in içine yapıştıracaksın
photoshopu açtığında filter menüsünün içinde eklentinin adını görürsün

Tarih: 12 Kasım 2009, 18:33 - İp: 78.***.**3.66
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Aydia hanım aslında anlattım. bidaha anlatayım. nlamanız için çok basit anlatacağım. madde madde anlatacağım.

1-Bu plug-ini masaüstüne indirin(link: buraya tıklayın ve masaüstüne indirin>>
2-sonra inen dosyaya çift tıklayın zipli dosya açılacaktır. İçindeki dosyayı ister sürükle bırak yöntemiyle isterseniz sağ tuş yaparak belirtilen klasöre çıkart deyip açılan pencereden masaüstüne seçeneğini seçin ve tamam tuşuna basın. dosyanız masaüstüne çıktı.(anlamadıysanız ekran görüntülerine bakabilirsiniz)

3-masaüstüne çıkan bu dosyayı sağ tuş yaparak kopyalayın.
4-Masaüstündeyken, bilgisayarım simgesine çift tıklayın. orada sabit diskler görülecektir. C sabit diskini çift tıklayıp açın.içinde program files dosyasına çift tıklayın ve açın. oradan adobe adlı dosyaya çift tıklayın.daha sonra adobe photoshop cs3 veya siz cs2 kullanıyorsanız cs2 (hangi sürümü kullanıyorsanız onu bulup açın)o dosyayı çift tıklayarak açın. içerisinde Plug-Ins adlı bir dosya olacak onada çift tıklayark açınız. ve bu dosya içinde boş bir yere sağ tıklayıp yapıştır deyiniz. tamamdır işimiz bitti.
5-photoshopu açınız. Filer menüsünün en altında Flaming Pear adlı menü seçeneği var bu seçeneğin üzerine mause ile gelince sağ tarafa doğru bir küçük seçenek açılacak. orada Flood diye bir seçenek çıkacak. işte ona tıklayarak bu programı açabilirsiniz.
bakınız:

not: bu programı açmanız için bir tane fotoğraf açmanız gerekmektedir. Ve daha doğrusu bu filtreyi uygulamak için bir yeri seçmelisiniz. örneğin bir insan fotosu açın. dizine kadar olan yeri seçin ve filter menüsünden bu filtreyi çalıştırınız. ve seçenklerle oynama yaparak dizine kadar suydaymış gibi bir efekt elde edebilirsiniz. en son tamam tuşuna basın efekt uygulansın.sonra photoshoptan save diyerek programdan komple çıkın.

Tarih: 12 Kasım 2009, 19:33 - İp: 88.***.**7.86
aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

Çok iyisiniz ...Anlamadığım için ayrıntılı anlatımınız tam bana göre oldu
Her şeyi hallettim ...Süpersiniz

Tarih: 12 Kasım 2009, 23:02 - İp: 88.***.**0.41
  • 1