tokul
tokul (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Casus Programı

ARKADASLAR BANA CEPTELEFONMLARINI DINLEMEK ICIN CASUS PROIGRAMI LAZIM INDIREBILECEGIM BIR SITE VARSA BOILDIGINIZ YARDIMCI OLURSANI ZCOK SEVINIRIM

Tarih: 7 Ekim 2007, 19:57 - İp: 88.***.**7.72
atilgan722
atilgan722 (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Kardes Sen Nasıl Bir sey istiyorsun Yani Kendin programı pc ye kurup Milletimi dinliycen Yoksa baskasinin telefonuna yükleyip mi o kisi konustumu dinleyecen Eger pc ye kurup dinliycem diyorsan Benim tahminimce Pek Mümkün degil Onu sen yapamazsın İkincisi Olabilir ama mümkün o Oda Arastırarak Birseyelere ulaşabilirsin

Tarih: 7 Ekim 2007, 22:20 - İp: 85.***.**1.249
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

İlk sizden duyuyorum.Herkez herkezi dinleyebilir mi,mümkün değil.

Tarih: 7 Ekim 2007, 22:34 - İp: 88.***.**5.201
nayri
nayri (üye)
İstanbul / Meraklı

böle bi şeyi şans eseri bi pop-up da görmüştüm. yülüosunuz ve istediiniz tel numarasını girerek dinliyosunuz. Tabi bu programın iddiası denemedim. deneyemedim, çünkü avea için kurulan bi servisti yanılmıyorsam

Tarih: 7 Ekim 2007, 23:10 - İp: 212.***.**7.114
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

TCK göre suçtur bana göre..Yapmayın yahu.

Tarih: 7 Ekim 2007, 23:20 - İp: 88.***.**5.201
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

arkadaşlar öyle bi program var bu programı önce indiriyorsun ona para istiyor

BURADA KONU ANLATIMI VE DEMO

Tarih: 7 Ekim 2007, 23:26 - İp: 81.***.**3.115
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

Arkadaşım böyle bir program var ama ekstralarıda var programı cep telefonuna kuruyorsun + istanbulda yetkili bir bayisi var 600 ytl veriyon üye oluyorsun uydu aracılığı ile bu programı kullanabiliyorsun bu programın özelliği karşıdaki kişinin cep telefonu kapalı iken bile dinleme şansının olması yani program şirket aracılıkları ile gercekleştiriliyor kısaca parayı verecen programı kullanacan artı kimi kimleri dinleyeceğinde sınırlı her adamı dinleyemessin.

Tarih: 8 Ekim 2007, 01:20 - İp: 212.***.**0.206
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Neler varmış allah allah.
Adam patronu için bir konuşsa yandı demek.Vah vah.

Tarih: 8 Ekim 2007, 02:29 - İp: 88.***.**5.201
guresci
guresci (üye)
Hakkari / Meraklı

o linkteki abartmış iyice duvar saati cicek abajur derken herşeye koyabiliyolarmış
bence dinlemek kotu olur ama dusunsenize cok sevdiginiz ve deger verdiginiz biri sizin hakkınızda kotu seyler soledi bilmek istemezdim cunku cok uzer insanı..

Tarih: 8 Ekim 2007, 16:15 - İp: 85.***.**1.148
tokul
tokul (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

programın paralı oldugunu bılıyorum ama hanı ben parasız olanı varmı
yada demo olmayanı felan dıye bılenınzı varsa dıye ıstemıstım yınede cok saolasın yardımlarınız ıcın parasız olmadıgını ogrenmıs olduk

Thank YOU FOR EVERYBODY

Tarih: 9 Ekim 2007, 17:20 - İp: 88.***.**7.72
  • 1