cec
cec (üye)
İçel / Meraklı

Adobe Premiere Pro...

adobe premiere pro...bu programı kullanan arkadaslar varsa program kullanılısı hakkında bılgı verırlerse sevınırım..şimdiden tesekkur.

Tarih: 28 Ocak 2006, 00:07 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

www.videodunyasi.com www.videodunyasi.com git orada sanırım sana yadımcıl olack birileri olur.

Tarih: 28 Ocak 2006, 11:02 - İp: 85.***.**1.174
sürgün21
sürgün21 (üye)
Burdur / Amatör

Ben kullanıyorum ama öyle yazarak anlatılacak kadar basit değil kullanımı.Bende okulda uygulama derslerinde öğrendim kullanmayı.Programın ilk açılışından tutta film yapmaya başladığında ve bitirinceye kadar bir sürü ayar yapmak durumundasın.Adındanda anlaşılacağı gibi gerçekten pro işi.Bana msn ni verebilirsen programı açarsın,orda biraz anlatmaya çalışırım

Saygılar...

Tarih: 24 Şubat 2006, 03:59 - İp: 85.***.**4.78
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

[email protected]
buraya gel sana anlatayım bildiğim kadarıyla

Tarih: 23 Mart 2006, 08:36 - İp: 81.***.**7.150
northcypru
northcypru (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba arkadaşlar valla bende bu konuda çok meraklıyım ve devamlı araştırıyorum site yeni kuruldugunu biliyorum ve bende geçenlerde takılmaya başladım adamlar hastalar yanlız bunu biliyorum ve ara sıra muhabbet ediyorum konuştuklarımdan birisi özel bir tvde kurgu montaj şefiymiş birgün olacam bende allah nasib ederse adamın neleri yok izletti youtube den dilin yere düştü isterseniz ordan gerekli bilgileri alabilirsiniz.. birçok şeye izin veriliyor ve soruyu sorudugunuz andan itibaren sadece 60 sn bekliyorsunuz ve emin olun löp diye cevap veriyorlar neyse bu kadar bilgi verdim yönetimdeki arkadaşlar reklam sanmayı işim olmaz
bu soruya istinaden yazma geregi duyum
"adobe premiere pro...bu programı kullanan arkadaslar varsa program kullanılısı hakkında bılgı verırlerse sevınırım..şimdiden tesekkur." adamın dedigine göre bu işe 93 de girmiş 14 - 15 yıl ne kolay degil amigamıymış neymiş ilk tridi yaptıgı makina ama adamı gör abi ya saç sakal deli birşey adam neyse bence sizde bir bakın

Bende Hemen TIKLAYIN

#northcypru' tarafından 11.09.2007 09:03:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Eylül 2007, 09:03 - İp: 88.***.**7.69
digiworld
digiworld (üye)
Giresun / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeşim verdiğin site cok güzel yanlız konun tarihi 2006 da acılmış inşallah ulaşır gayet güzel anlatım var işe yarar site

Tarih: 11 Eylül 2007, 19:52 - İp: 88.***.**4.67
fotomikail
fotomikail (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

[email protected] ben azda olsa biliyorum ve sana ellimden geldiğikadar yardımcı olurum gel

Tarih: 4 Aralık 2009, 13:48 - İp: 78.***.**7.113
ahmetarslan70
ahmetarslan70 (üye)
Karaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşlar ben böle video oynarken kalp efekleri falan satın almak veya indirmek istiyorum bana link verebilirmsniz ? şimdiden teşekkürler

Tarih: 5 Mayıs 2011, 01:27 - İp: 195.***.**8.248
atacan38
atacan38 (üye)
İstanbul / Amatör

slm arkadaşlar canon 600d cektigim *.mov uzantılı dosyaları adobe premıere pro 2.0 kesip biçtikten sonra kaliteyi vazla baozmadan kendı arsıvınde saklamak için hdd dosttu .Bir export ayarı söylermisiniz . siz hangi export ayarlarını kullanıyorsunuz.
kalıteyle boyut arasında bir dengeyi tutturamadım

Tarih: 21 Ağustos 2012, 19:21 - İp: 88.***.**0.128
atacan38
atacan38 (üye)
İstanbul / Amatör

slm bendekı adobe premıere pro 2.0 try versıyonmus ben key girdiğim halde pro ya nasıl cevrılır

Tarih: 29 Ağustos 2012, 04:22 - İp: 78.***.**5.18
aahmet
aahmet (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm çok pro ve güzel bir program film konusnda her işlemi yapabilirisn kullanıyorum

Tarih: 27 Ekim 2015, 16:19 - İp: 78.***.**5.130