hısar
hısar (üye)
Adıyaman / Amatör

Adobe Premier

adobe premier ustasi olan arkadaslardan yardim edebilecek arkadaslar var mi? ögrencilerime mezuniyet hediyesi olarak premierde bir cd hazirlamak istiyorum bu konuda yardci olursaniz sevinirim ilgi ve alakaniz icin simdiden tesekkür ederim.

Tarih: 14 Aralık 2008, 21:42 - İp: 78.***.**8.217
hısar
hısar (üye)
Adıyaman / Amatör

yardim sever arkadaslar nerdesiniz?

Tarih: 20 Aralık 2008, 17:14 - İp: 88.***.**9.197
adul
adul (üye)
Muğla / Özel Gün Fotoğrafçısı

mezuniyet cd si hazırlamak için bi premiere yetmez montaj kuralları ve yaratıcılık ister

Tarih: 20 Aralık 2008, 22:14 - İp: 88.***.**9.76
akeskin
akeskin (üye)
İstanbul / Amatör

premiere biraz ağırdır..

Daha basit programlar kullansanız

Tarih: 22 Aralık 2008, 12:59 - İp: 88.***.**8.89
hısar
hısar (üye)
Adıyaman / Amatör

Özellikle premieri öğrenmek ve onda calismak istiyorum.çünkü herkes onu önerdi ben de baya merakliyim ve ögrenmek istiyorum. ama yardimci olacak arkadaslar olursa daha kolay ögrenilir yoksa takildigim yerede kalirsam ögrenme istegide bitiyor. Teskkürler...

Tarih: 22 Aralık 2008, 17:47 - İp: 81.***.**2.139
saglam34
saglam34 (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Takıldığınız yerleri sorabilirsiniz..

Tarih: 24 Aralık 2008, 00:41 - İp: 88.***.**8.239
adagume
adagume (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

...tamam ok yardımcı olalım da Neden Premiere..? Yaratıcılık ya da Efekt vs ve dahasını istiyorsan Adobe Premiere değil Adobe After Effect Kullan...Premiere'e göre Çok daha yaratıcı ve Kolaydır..Görsel bir show yaratmaksa amacın AE en iyisidir ve bugün Ülkemizde bile En iyi TV kanalları en az 1 konuda AE kullanır...

..Ayrıca illaki Premiere kullanmak istersen basit bi mezuniyet hediyesi için fazla gelir... aynı özelliklerde kullanımı daha kolay Media Studio Pro X2 var... Onu da tavsiye ederim...!!!!!!

Tarih: 5 Ocak 2009, 03:31 - İp: 94.***.**7.225
hısar
hısar (üye)
Adıyaman / Amatör

ilgi ve alakaniz icin tessekkürler arkadaslar. Neden premier sorusuna da söye cevp vereyim:Çünkü baya arastirdim ve premier daha iyi dediler bir kac kiside onu tavsiye etti . Digerleri cok basit olur dediler.Bunu bu isle ilgilenenler söyedi. ondan sora da sadece bir mezunieyet hediyesi degil ki bu bana sürekli lazim olacak.Afftre efekte gelince onla yapmak iyi olmaz dediler premierle yap . Çünkü AE ile cok buyuk yer kaplar ve cd ye sigmaz dendi. O yüzden AE tercih etmedim. Simdi amacim bu türler icin en iyi programi bulup onda uzmanlasmak çünkü hayatta sürükli lazim olacak mesala okulda. ilgi ve alakaniz icin tekrar tesekkür edrim. Yalniz yardim ederim diyen arkadaslardan bir kismina ulasmaya calistim ama yardim taleplerim karsiliksiz kaldi.Gercekten yardim edecek arkadaslar varsa cok mutlu olurum. Sagolun.

Tarih: 13 Ocak 2009, 16:35 - İp: 88.***.**8.248
  • 1