haguan
haguan (üye)
İstanbul / Amatör

Samsung Digimax S500 Deki Gariplik

arkadaslar cihazımı bugun teknosa dan aldım. Eve gelirken 4 tanede kalem pil alım dedim onlarıda aldım eve geldim taktım cihaza pilleri dugmeye bastıgım gıbı
pil bitti dedi allah allah dedim ve diger ikisini taktım...Bundada aynısını yaptı sonra kutusunu actım karıstırdım ıyıcene baktım ıcınde 2 tane duracell var.

Duracellleri taktım bu sefer acıldı kurcaladım topu topu 5 dk falan olmustur boluk porcuk resım video falan cektim sonra pil bitme uyarısı ve resim cekme dugmesıne az basınca yanan kırmızı ısık yanarken cıhaz kapanıyor sonra biraz bekliyorum acıyorum 1 resim cekiyorum ve yine kapanıyor.

Asıl merak ettigim konu duracelllerin ustundekı dugmelere basınca pılın ne kadar kaldıgını gosterıyor duruma baktıgımda ıkı pılde azına kadar dolu.

ARKADASLAR normalmi bu yoksa yarın gıdıp degistirimmi??

[>

Tarih: 30 Eylül 2006, 02:22 - İp: 85.***.**2.179
anadoluu
anadoluu (üye)
Ankara / Meraklı

aynısı bende de oldu. merak edilecek birşey yok. bu demektir ki şarjlı pil kullanacağız. benim dandik 600'lük piller bile duracelden daha uzun götürdü. ben de o pilleri walkmane koydum radyo dinliyorum.

Tarih: 30 Eylül 2006, 03:33 - İp: 85.***.**9.198
ahmetonal
ahmetonal (üye)
Erzurum / Amatör

bende de aynı cihaz var bende de aynı sorun var arkadaslar sizin bu dediğiniz 600 2500 lük piller nasıl oluyor ???

Tarih: 30 Eylül 2006, 08:04 - İp: 85.***.**3.224
haguan
haguan (üye)
İstanbul / Amatör

yarnı bugun gidip degistirmiyim oylemi

ama ben bu cihazı sajr sorunu olmasın dıye her onume gelen bakkaldan kalem pıl alarak kullanabılecegımı sanıpda almıstım

bu durum normaldir yani

bu normalmi
"ama garip olan bakkaldan aldıgım panasonıc pilin gucu sadece cihazı acmaya yetiyor 1 sn icinde bitiyo "

Tarih: 30 Eylül 2006, 12:51 - İp: 85.***.**2.179
anadoluu
anadoluu (üye)
Ankara / Meraklı

yok canım daha neler makinelerde öyle bakkal pili kullanamazsın ki adam gibi şöyle güzel şarjlu piller alıp bir de makine alıp onunla kullanacaksın. o zaman yeterli olur.

Tarih: 30 Eylül 2006, 23:47 - İp: 88.***.**0.180
anadoluu
anadoluu (üye)
Ankara / Meraklı

yok canım daha neler makinelerde öyle bakkal pili kullanamazsın ki adam gibi şöyle güzel şarjlu piller alıp bir de makine alıp onunla kullanacaksın. o zaman yeterli olur.

Tarih: 30 Eylül 2006, 23:50 - İp: 88.***.**0.180
  • 1