lilleath
lilleath (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Eos 500n İçin Pil...

Merhabalar,
Canon Eos 500N için pil ve şarj aleti tavsiye edebilirmisiniz?
Tamamen amatörüm, makine elime yeni geçti ve fotoğraf hakkında da fazla bir bilgim yok.Yani yeni başlıyacağım, o yüzden pek birşey bilmiyorum ve tavsiyenizi almak istedim.
Bu makine için hangi pilleri tavsiye edersiniz. Hatta arada hangi film kullanmam gerekir onuda söyleyebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...

Tarih: 4 Mayıs 2009, 21:45 - İp: 88.***.**2.210
enopis
enopis (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba,
öncelikle hayırlı olsun makineniz,güle güle kullanın.makinenizde şarj edilebilir pil kullanılmıyor.yani şarj makinesine ihtiyacınız olmayacak. normal olarak lithium cr123a yada dl123a pille çalışıyor(bilemiyorum belkide bu pillerin şarjlısıda vardır piyasada).bilinen bir marka alırsanız iyi olur kanımca. nereden bulurum derseniz, doğubank civarında vardır herhalde.
film de tanınmış bir marka olmalı,(şimdilik) 100 asa olmalı ve dia pozitıf film olmalı.aslında negatıf film de olabilir.ama dia sonuçlarının sizi daha mutlu edeceğini düşünüyorum. başarılar...

Tarih: 5 Mayıs 2009, 00:44 - İp: 88.***.**3.86
xculsive
xculsive (üye)
İstanbul / Amatör

güle güle kllanırsın inş bn sana gp pil onerebilrim nerden alabilirim dersen laleli taraflarında bu marka ve diğer markaları satan bi yer var orayı tavsiye edeebilirm uğramkta fayda var ii gınlerde kullanın makinenizi

Tarih: 5 Mayıs 2009, 14:28 - İp: 85.***.**7.250
lilleath
lilleath (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler...

Tarih: 7 Mayıs 2009, 05:15 - İp: 212.***.**6.55
  • 1