de-m-on
de-m-on (üye)
Çanakkale / Amatör

Battery Grip ?

Canon 600D için battery grip almayı planlıyorum.. Yan sanayi markalardan kullanan var ise önerilerini alabilir miyim.. Araştırmalarım sonunda bu konuda herhangi bir ” inceleme ” yazısı bulamadım.Bir kaç forumda Phottix markası öne çıkıyor gibi..Lakin bir çok marka ismi duymak mümkün..Bu markaları satan düzgün,güvenilir site bulmakta ayrıca bir sorun..Son olarak fiyat konusunda da -çok satıcı seçeneği olmayınca- bir aralık belirlemek zor oluyor..
Tavsiyesi olan,kullanan,memnun kalmayan varmıdır ?

Tarih: 27 Ekim 2012, 01:05 - İp: 85.***.**7.161
de-m-on
de-m-on (üye)
Çanakkale / Amatör

100 görüntülenme.. 0 cevap..
Enteresan bir forum = )
Canon orjinal grip almış durumdayım haftalar öncesinde hemde,yardımlarınız için teşekkürler ; )
Konu hakkında başka arkadaşların merak ettikleri var ise Phottix markası gayet güvenilir ve kullanışlı bir muadil bir ürün.. Ben tercihimi canondan yana yaptım o ayrı..
Saygılar ; )

Tarih: 11 Kasım 2012, 02:07 - İp: 78.***.**2.159
rentner
rentner (üye)
Almanya / Amatör

Selam!
Tecrübeme dayanarak size Phottix,Meike bu ürünlerin fiyatları 50-60 EURO arasında değişiyor, işlev yönünden orijinalından farkı yoktur.
CANON BG leri genelde Çin de üretiliyor,Canon bir misli daha pahalıdır.Almanyadan selamlar

Tarih: 15 Kasım 2012, 13:38 - İp: 79.***.**1.67
uumut
uumut (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aslında çin malına kaçma fazla bazı grip ler bir süre sonra bağlantı noktassında sorun yaratıyo küçük oynatmalarda güç kesilip geri geliyo fotoğraf algılıyıcıya tam yazılmadan gç kapandıgı için fotoğraf yarım çıkıyo kurtarılamıyo orjinal almak herzaman iyidir

Tarih: 7 Haziran 2015, 23:16 - İp: 88.***.**8.39
atilla61
atilla61 (üye)
İstanbul / Amatör

Battery grip gereksiz bi aksesuar boşuna ağırlık.Yedek pil al koy cebine.

Tarih: 7 Haziran 2016, 12:41 - İp: 176.***.**6.172
  • 1