z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

Yeni Üyelerin Dikkatine

arkadaşlar sitede gezinirken dikkatinizi çeken bir konu olduğu zaman lütfen tarihine dikkat edin ve ona göre cevap yazın eski tarihli konulara ne cevap yazın nede bir şey isteyin çünki muhtemelen linki ölmüştür ve hatta bazı konu başlığı açan arkadaşlar siteye bile uğramaz olmuşlardır buna dikkat ederseniz sitede görüntü kirliliği yapmamış olursunuz istediğiniz bir şey varsa siz yeni bir konu açıp orda isteyin yardım eden birileri mutlaka olacaktır çünki buradaki arkadaşlar gerçekten güzel insanlar.Eski arkadaşlar haksızmıyım

rulin isimli eski bir üyenin eylül 2006 da açtığı konuya bir arkadaşımız teşekkür cevabı yazmış ama linklerin hepsi ölü demekki linklere bakmadan cevap yazmış lütfen dikkat edelim arkadaşlar ne olur tarihlere dikkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tarih: 21 Mayıs 2007, 23:32 - İp: 88.***.**4.174
queenn
queenn (üye)
Konya / Meraklı

Hocam anlamadigim bir konu var,
sitenize yeni uye oldum ve baktigim her konuda ozelden link verilecegi yaziyor! Bu nasil istir hocam, benim aklim pek ermedide... Linkler neden acik verilmiyorda, ozelden hizmet veriliyor?

Tarih: 21 Mayıs 2007, 23:43 - İp: 87.***.**3.145
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

arkadşım queenn bazı arkadaşlar sade linki alıp yukleyip selamsız gidiyo....

Bazı linkler sitenin zarar görmesine neden olacagı için bazen özelden veriliyo...

Kimileride cevre edinmek yardım alabileceği kişi sayısını arttırmak amacı ile listesine arkadaşları ekliyor...

Bu durumu pek tasvip etmesemde hak veriyorum....

Mail adresi vermenin acısını çok değerli arkadaşlarımdan bazıları çok pahalıya ödedi.. MSN si çalındı...
Buna da dikkat etmwek gerek...

Tarih: 21 Mayıs 2007, 23:53 - İp: 88.***.**3.66
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

estağfurullah kardeş ne demek hocam bizde sizler gibiyiz
bahsettiğiniz konular genelde eski konular özeline yazsanızda yukarıda saydığım nedenlerden dolayı cevap alamazsınız ama yinede özeli öğrenmek isterseniz konuyu açan kişinin avatar resminin hemen altında 3 tane ufak resimler vardır bunların hepsininde ayrı ayrı görevleri vardır kişinin özeline mesaj yazmak istiyorsanız mektup şeklindeki resme tıklamanız gerekmektedir

Tarih: 21 Mayıs 2007, 23:55 - İp: 88.***.**4.174
queenn
queenn (üye)
Konya / Meraklı

Cevaplariniz icin tesekkurler arkadaslar,

hudemirtas hocam,
bende ayni endise icerisindeyim. Senelerdir forumlarda gezerim, ilk kez bu sistemi gordugum icinde biraz garipsedim

Hocam, hersek bi tesekkur veya bir selam sabah vermek degildir benim gozumde. En azindan ben kullandigim her linke tesekkur yazmadigim gibi, her tesekkur yazdigim linkide kullandigimi soyliyemem Kullandigim ve isime yariyan her link icinde, konuyu paylasan arkadasa yurekten dua edip Rabbimden ona hayir etmesini diliyorum. Sanirim bu bi tesekkurden cok daha onemli Katilirmisiniz bilmem ama bu benim sahsi fikrim Ama tabiki sure gelen bi duzenide bozmak istemem...

z_yazgan hocam sizin cevabiniz icinde tesekkur ederim

Tarih: 22 Mayıs 2007, 00:05 - İp: 87.***.**3.145
x-men
x-men (üye)
İstanbul / Amatör

Sanırım forum bilinçli bir üye daha kazandı.. Aramıza hoşgeldin queenn ..

Tarih: 22 Mayıs 2007, 01:50 - İp: 85.***.**5.7
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

queenn karedeş aynı düünceler içerisindeyiz ve eminimki bu şekilde düşünen sayısı fazla teşekkürden çok hayırlı bir dua için paylaşım yapıyorum ve eminimki teşekkür eden arkadaşların bir çoğu kalbindeki teşekkürün hyırlı bir dua olduğu kanısındayım mesela bu cuma benim askeriyede mülakat sınavım var hayırlı dualarınızı beklerim saygılarımla

Tarih: 22 Mayıs 2007, 12:02 - İp: 212.***.**2.140
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

#z_yazgan' tarafından 22.05.2007 12:04:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Mayıs 2007, 12:03 - İp: 212.***.**2.145
kizildeli
kizildeli (üye)
Ankara / Meraklı

MERHABA ARKADASLAR BENDE ARANIZA YENI KATILIYORUM...FORUM COK GUZEL PAYLASIMLAR OLDUKCA BASARILI ACIKCASI BENDE HIC TARIHLERE DIKKAT ETMEMISTIM.AMA UYARINIZ ICIN AYRICA TESEKKUR EDIYORUM.EMEGE SAYGI KONUSUNDA DA HEMFIKIRIZ YANI BIR TEK BILGI DAHI KAZANMIS OLSAK BILE BUNUN KARSILIGI KUCUK BIR TSKKURDE OLSA VERILMELI.BENIM DUSUNCEM BUDUR.SONUCTA BURADA DA KUL HAKKI INCELIGI VAR.SUKUR FAYDASI DOKUNAN DA DOKUNMAYANDA TUM ARKADASLARIMIN EMEKLERINE SAYGIM SONSUZDUR.TESEKKUR EDIYORUM UYARILARINIZ ICIN.DOSTLUKLARIMIZ BIRLIK BERABERLIK SAYGI VE ANLAYIS CERCEVESI ICERISINDE OLUR INSALLAH.SAYGILAR

Tarih: 10 Ekim 2007, 08:39 - İp: 85.***.**1.121
  • 1