mavihayat1
mavihayat1 (üye)
Diyarbakır / Amatör

Vesikalık Yardım

arkadaşlar vesikalık fotograf çekmek istiyorum ama photoshopla ebatlarını tam olarak bilmiyorum kendim evde çekip dışarda basmak istiyorum bu nedenle ebatlarını söylerseniz ve vesikalık için çerçeve linki verirseniz çok yardımcı olursunuz. şimdiden tşkler.

Tarih: 19 Temmuz 2007, 17:33 - İp: 88.***.**5.80
ertansg
ertansg (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılar yakında kepenk kapatacak galiba 4,5 x 6 kesecek sin 10 x 15 e dizeceksin kardeş dükkanı satıyorum fotoğrafçılıkla ilgileniyosan izstanbuldan selamlar

Tarih: 21 Temmuz 2007, 17:43 - İp: 88.***.**4.203
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

yada şöle bi öneri sunalım.ucuz 2,el paraflaşlar alsınlar evlerinde odalarının birini stüdyo yapsınlar.ondan sonra bizde 100 er tane koyun alalım hayvancılık yapalım yaa.arkadaşım tamam öğren ama birazda bize saygınız olsun yaa

Tarih: 21 Temmuz 2007, 17:48 - İp: 88.***.**0.244
mavihayat1
mavihayat1 (üye)
Diyarbakır / Amatör

kardeş ekmeğinde gözümüz yok öğrenci bütçemle vesikalık fotografa para ayıraammam bişeyi biliyorsam neden bedavadan para vereyim. ayrıca merak etme aynı memlketten değiliz ekmeğine de mani olmayız. lütfen dikkatli konuşun ve saygılı olalım

Tarih: 21 Temmuz 2007, 18:12 - İp: 88.***.**0.121
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ya Ne Kadar KoLay Savunmanız Var ?? KuLLandığı TeLefona Bakın en Son Çıkan ModeLdir.. Ondansonra Param Yok Bütçem Uygun DeğiL ? Sanata Emeğe AçıkLama OLarak Bunumu Uygun Gördünüz ?

kardeş ekmeğinde gözümüz yok öğrenci bütçemle vesikalık fotografa para ayıraammam bişeyi biliyorsam neden bedavadan para vereyim.

HeLaL OLsun Size.

Tarih: 21 Temmuz 2007, 20:01 - İp: 88.***.**2.113
syko
syko (üye)

insanların yapılan işe saygı duyması gerekir.bişeyleri kendimiz biliyo olabiliriz ama bu işten para kazanıp yaşamını devam ettiren insanlara da saygı duymamız gerekmez mi elimizi vicdanımıza koyup düşünmemiz gerekir sözlerim sana deil sadece mavihayat1 ama gerçekten böyle düşünüp bunları yapan insanlr var onları şiddetle kınıyorum.......

Tarih: 21 Temmuz 2007, 22:36 - İp: 88.***.**8.239
mavihayat1
mavihayat1 (üye)
Diyarbakır / Amatör

şipşak sallama konuşma senin etrafındaki öğrwnci yaşamı öle olabilir herkesi de aynı kefeye koyma. syko tabi ki saygı duymak gerekir ve saygısızlık yaptığımı da düşünmüyorum kaldı ki diğer arkadaşlarım da madem bu kadar zoır paylaşım paylaşmayın arkadaşlarım zorla sizden paylaşım istemiyoruz. iyi ki bir konu başlığı açtık

Tarih: 22 Temmuz 2007, 00:01 - İp: 81.***.**3.214
DigitalArt
DigitalArt (üye)

şipşak sallama konuşma

Kardeşim Senin Kendine Saygın Yokki Bir Başkasına Olsun.. Konunu Açarkn VE Kendini Daha Düzgün Bir ŞekiLde Savunsaydın Bİzde Sana GüzeLce Yardımcı OLurduk.. FazLa Söze Ve Tartışmaya Ne Gerek Var Senin Ne Kadar DüşünebiLdiğin Ortada.

Tarih: 22 Temmuz 2007, 12:57 - İp: 88.***.**2.113
mavihayat1
mavihayat1 (üye)
Diyarbakır / Amatör

bu sitenin saygısına önem vererek senin seviyene inmeyeceğim

Tarih: 22 Temmuz 2007, 13:44 - İp: 85.***.**9.158
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag (üye)
Antalya / Meraklı

Sayın mavihayat1, buradaki insanları anlamanız lazım.Bu kişiler mesleklerinin onurunu korumaya ve ekmek kapılarının kapanmamasına çalışıyorlar.Ancak onların da sizin gibi amatör insanların ufak çabalarını abartmamaları gerekir diye düşünüyorum.Ben de kendi çektiğim resmimle kendi vesikalığımı evde kendim bastım.Şu an nüfus cüzdanınmda bu vesikalık var.Geçen bir tapu işleminde de aynı vesikalığı kullandım.İşin açıkcası bu sadece bir heves.Yani oturup dükkan açacak halimiz yok herhalde. Zaten elimde fotoğrafçıda çektirdiğim bir sürü vesikalık var.Resmi kurumlara ver ver bitiremedim.
Herkes en iyi bildiği işi yapsın.Biz fotoğrafçı değiliz.Gerçi ukalalık etmek istemem ama bu sitede isminin altında "amatör" yazan bir çok kişi dükkan açsa bu işi çevremde gördüğüm bir çok "fotoğrafçı" dan çok daha iyi yapar.Mesleği ,tabiri caizse, nerdeyse önüne gelen herkes tarafından yapılan birisi olarak şunu tekrar söylüyorum herkes en iyi bildiği işi yapsın.Ya da ne yapıyorsa onu hakkı ile yapsın.(Hatam olduysa özür dilerim.)Saygılar...

Tarih: 22 Temmuz 2007, 16:13 - İp: 88.***.**6.194
mavihayat1
mavihayat1 (üye)
Diyarbakır / Amatör

ağzına sağlık haklısın kardeş.

Tarih: 24 Temmuz 2007, 18:14 - İp: 88.***.**3.164