akin_mlt
akin_mlt (üye)
Malatya / Meraklı

Ustalar Yardım!!!

sa ARKADAŞLAR BANA BİR TANE FOTOĞRAF LAZIM ÜSTÜNDE "Özel BİRGÜL LİSESİ Sosyal Dayanışma Ve YARDIMLAŞMA KULÜBÜ" giriş için tıklayınız da yazarsanız şöyle yardımla ilgili bir foto üstünede dediklerimi yazarsanız çoOok ii olur acil bekliyorum web sitesinin girişine koyacağım lütfenn

Tarih: 25 Ocak 2008, 15:22 - İp: 88.***.**9.74
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş yeni üye olmuşsun 22 ocak 3 günde 6 konu açmışsın
başlıklar 'aciiiiiiiiiiiil yardııım ; diye bu işi yapan insanlar var ücret karşılıgı onlara müracaat etmen gerekir diye düşünüyorum.
evet yardımlaşmak iyidir ama bu kadar zamanda bu kadar yardım biraz uyanıklık oluyor sanırım.bazı işleri ustalarına bırakmak ve emeginin karşılıgını vermek daha hayırlıdır.sonuçta onlarda yaptıkları işten ekmek kazanıyorlar.

Tarih: 25 Ocak 2008, 16:24 - İp: 88.***.**5.193
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

harbiden haa öğren sende photoshop u kendin yapmayı dene... sonuçta bir emek var dimi

Tarih: 25 Ocak 2008, 16:32 - İp: 88.***.**5.119
akin_mlt
akin_mlt (üye)
Malatya / Meraklı

tamam abicim o zaman bana para karşılığı bu işi yapacak adamlarla irtibat adresi verin lütfen.. para dediğiniz nedirki

Tarih: 25 Ocak 2008, 16:42 - İp: 88.***.**9.74
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

batuhan yapar... studyo fotoğrafçısı o..

Tarih: 25 Ocak 2008, 16:44 - İp: 88.***.**5.119
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

öncelikle bunu kendim için söylemedim.ki internet sayfası yapmayı bilmiyorum.kendi sitemide başka arkadaşlara yaptırdım.
dahası sizin tarif ettiginiz resim üzerine tıklayın yazısını sonradan resmin üzerine koyacagınız dügmeye link açma özelligi veren köprümü,link mi derler bilmiyorum ama o işlemi resmin üzerine bir fotosopçunun koyması imkansız.burda yazacagı yazı sadece resmin üzerinde kalır.

ben sadece bu kadar kısa zamanda 6 konuyla hep yardım başlıgı açılmasını yadırgadım.ben fotografçıyım bir fotografçının ücret karşılıgı yapması gereken resmi bu sitede fotografçı arkadaşlardan ögrendigi bilgilerle yardım adı altında yapılmasına ve bu sitenin resimleri bedava yaptırma sitesi olarak görülmesine karşıyım.

istanbuldan bir üyenin yaptırdıgı resmin bana gelme olasılıgı sıfırdır ama ordaki meslekdaşlarımın yapması gereken bir resmi ben burada internette yaparsam yarın oda benim yapmam gereken resmi internetten yapıp sahibine atar. anlatmak isteedigim bu. saygılar.

Tarih: 25 Ocak 2008, 16:54 - İp: 88.***.**5.193
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

#gurhan_87' tarafından 25.01.2008 17:00:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Ocak 2008, 16:58 - İp: 88.***.**5.119
  • 1