ejderim75
ejderim75 (üye)
Tokat / Doğa Fotoğrafçısı

Tek Tıklamayla Kesim

selam arkadaşlar tek tıklamayla istenilen resmi nasıl keseriz

Tarih: 9 Aralık 2007, 11:59 - İp: 88.***.**7.189
ejderim75
ejderim75 (üye)

steve ağabey anlayışın için teşekkür ederim

Tarih: 11 Aralık 2007, 21:26 - İp: 88.***.**2.104
dino06
dino06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Böyle birşey yapamazsın dostum.En azından sağlıklı yapamazsın

Tarih: 13 Aralık 2007, 14:58 - İp: 85.***.**9.208
matrix5n
matrix5n (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşalar bende kısayollu pro var
tek tıklama ile kesiyor ve rutuş yapıyorr.. ilgilenen arkadaşalar verilir bu dediğim pro yu 100 ytl ye satıyorlarr...

Tarih: 13 Aralık 2007, 15:17 - İp: 85.***.**6.205
darkblood
darkblood (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkdasım tek seferde basıt bı sekılde kesım yapmak ıstıyosan grı fon almalısın
en azından daha kolay kesersın tek tusla olmasada

Tarih: 13 Aralık 2007, 15:41 - İp: 85.***.**9.3
ejderim75
ejderim75 (üye)

alakanıza teşekkürler arkadaşlar

Tarih: 13 Aralık 2007, 22:40 - İp: 88.***.**2.251
fidella
fidella (üye)
Hatay / Meraklı

merhaba arkadaşlar tek tıklamayla kesim denilen şey elbette war bu konu ile çok uğraştımm ama sadece zaman zaman netice alabiliyorsunuz netice almanız kullandığınız ışılara çekmiş olduğunuz fotoğrafa vesaire falan bağlı yani anlıyacağınz her müşteride kullanmanız mümkün değil ilkinde oldu ikincisinde oldu 3cüsünde olmuyor ve çok sinir bozuyor ve elle kesmek kadar sağlıklı değilll tek tıkla kesmek denilen olay öncelikle uygun fonda tabi bu uygun fon yeşil yada mavi olcak ama özel farklı bir maddeden ardından fotoğrafı çekceksiniz ve primatte denen programı kullanmaya başlamadan action kurcaksınız ve kurulan action hafızada tutuyor kendini yapmış oldugunuz ayarları bu şekilde siz tek tuş derken action tuşuna basıyorsunuz ve bu şekilde otomatik kesme yada tek tuşla kesme denilen olayın manası bundan ibaret oluyor bu konuda yardım isteyen arkadaşların heyecanşlarını çok iyi anlıyorumm inanın ben çok uğraştım ama manuel çalışmak kaliteyi en güzeli

Tarih: 15 Aralık 2007, 01:16 - İp: 78.***.**2.240
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

steve kardeş dalga geçtiğimiz falan yok. adam soruyu doğru ve açıklayıcı yazmamış. bizde ona göre cvp yazdık. dikkat edersen adam dalga geçer gibi yazmış kanımca.. fidella arkadaşım ne güzel açıklamış işte o dediği şartlarda tek tıkla kesim mümkün olur ancak. yoksa senin arka plan karmaşık olsun sen tek tıkla kesim yap olurmu,, olmazz tabii.

Tarih: 15 Aralık 2007, 11:06 - İp: 78.***.**2.86
ejderim75
ejderim75 (üye)

slm arkadaşlar ben sitede yeniyim ve bu sitedeki hiç bir arkadaşı dalga geçilecek insanlar olarak görmedim sadece avatar resmimin altında yazdığı gibi amatörüm ve bilmediğim bir konuda yardım istedim yinede hepinize teşekkürler.fidella arkadaşada bilgi paylaşımı için ayrıca teşekkür ederim

Tarih: 15 Aralık 2007, 12:32 - İp: 88.***.**2.79