taner sen
taner sen (üye)
Ankara / Amatör

Sünnet Davetiyesi İçin Fon Hazırlam

MERHABA ARKADAŞLAR,

OĞLUMUN SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN DAVETİYE HAZIRLAMAK İSTİYORUM AMA BU İŞİ NASIL YAPACAĞIMI BİLMİYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.

Tarih: 18 Mayıs 2007, 11:16 - İp: 195.***.**6.65
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş bende psd olarak bir kaç tne var msn adresim özelimde var ekle akşam göndereyim

Tarih: 18 Mayıs 2007, 11:59 - İp: 212.***.**2.190
digiworld
digiworld (üye)
Giresun / Stüdyo Fotoğrafçısı

kendin tasarlaman hoş ama bu işi profosyonel arkadaşlara bıraksan stüdyoda cektirirsin fotolarını oradaki arkadaşlarla güzel tasarlarsın. sünnet fotoları normal fotolara göre daha ayrıntı ister. karar senin illa be apcam diyosan yardım ederiz psd olarak yollarız msn adresini bırak akşam nette olursan yollarım kardeşim işler yoğun iş yerinde yardımcı olamam

Tarih: 18 Mayıs 2007, 13:17 - İp: 88.***.**3.3
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

ARKADAŞIM TABİKİ İNSANIN BİRTAKIM İŞLERİ KENDİSİNİN YAPMASI GÜZELDİR.ama bu işi yapan bu işten evine ekmek götüren insanlar var bence onlara yaptır.

bu tür işler bu sitede çok oluyor dügün yapacam davetiye yapmak istiyorum diye ama geneldede bu tür istekler için üye olan arkadaşlar var. elbetteki fotograf üzerinde degişiklik yapmak amatörce ugraşmak güzel dir ama ne zaman bu işin ticari olarak yapan arkadaşlar zarar görüyor ordada durmak lazım.
yeni üye olmuş 1 konu açmış 1 cevap yazmış istedigin şeyede bazı arkadaşlar cevap vermiş.bende var vereyim demiş.

size tavsiyem ankarada çok fotografçı var onlara gidin en güzelini yapacaklarına eminim.

diger arkadaşlara tavsiyemde yardım ve paylaşım yapıyoruz diye meslekdaşlarımızın yaşam alanına müdahale etmeyelim.
yardım ve paylaşım yapacaksak bilgi ve fikirlerimizi deneyimlerimizi paylaşalım.

amacım polemik deyil lütfen kimse alınmasın.

Tarih: 18 Mayıs 2007, 19:35 - İp: 88.***.**2.186
taner sen
taner sen (üye)
Ankara / Amatör

HER FIRSATTA YARDIMA AÇIK OLDUKLARINI BELİRTEN ARKADAŞLARDAN GELEN MAİLLER İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.BEN BU İŞİ HALLETTİM ÜÇ BEŞLİRADAN KAÇMAK DEĞİLDİ MAKSADIM SADECE OĞLUM İÇİN BEN KENDİM BİRŞEYLER TASARLAYABİLİRMİYİM, YAPABİLİRMİYİMDİ AMA HERKESİN YAPTIĞINI YAPTIM. DAVETİYE BASTIRDIM. HEPİNİZE TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

Tarih: 21 Mayıs 2007, 15:52 - İp: 195.***.**6.65
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

eywallah şimdi davetıye yarın vesikalık yaparsın sen bak bimüşteri daha kaçgörüyomusun????

Tarih: 21 Mayıs 2007, 17:52 - İp: 85.***.**6.252
cizim1
cizim1 (üye)
İstanbul / Amatör

yardımcı olabilecek bir site

www.graficin.com

Tarih: 7 Aralık 2010, 11:06 - İp: 212.***.**3.55
  • 1