imAgEmAkEr
imAgEmAkEr (üye)
Eskişehir / Meraklı

Sorularınıza Açığım...

Burda yeniyim ve photoshop hakkında sorunlarınıza  geldiğince yardım etmeye hazırım

benimde size sorularım olabilir... Bir elin nesi var 2 elin sesi var hesabı soru işaretlerini kaldırmaya calısalım...

Tarih: 4 Mayıs 2004, 23:20 - İp: yok
fidella
fidella (üye)
Hatay / Meraklı

madem sorulara cevap vermek istiyorsun söyle bakalım..vslık basmadan önce resimleri yerleştirme işlemi sıralma işlemi falan gercekleşiyor yani farzedelim 1 15x21e 9 adet vesikalık yerleştireceksin bunu en zahmetsiz biçimde hangi tool u kullanarak yapabilirsin.....

Tarih: 7 Mayıs 2004, 15:43 - İp: yok
d@rk_blue
d@rk_blue (üye)
İzmir / Firma

Arkadaşlar soru ve sorunlarınızı sorularınıza acıgım baslıkları altında değilde varsa sorunuzla ilgili başlıkların altına yoksa yeni başlık olarak acın lütfen..

Tarih: 14 Haziran 2004, 13:31 - İp: yok
cahit07
cahit07 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

bana photashop programında kesim ve montaj hakkında bilgi verirmisin? e mail:[email protected]

Tarih: 29 Nisan 2005, 14:04 - İp: yok
saadettin
saadettin (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

merhaba nasılsın? Dediğin gibi bir elin nesi var iki elin sesi var.Benim bir sorum olacak.Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.Acaba dediğim şey mümkün mü? Powerpointte(wordde ...) bir resim eklediğinde sayfaya sayfanın rengi artalanı ne olursa olsun resmin artalanı sayfanın artalanına uyuyor.Yapmak istediğim photoshopta yaptığım bir resmi bu şekilde yapabilmek ve diğer programlardada rahtça kullanabilmek.şimdiden çok teşekkürler.

Tarih: 4 Mayıs 2005, 15:19 - İp: yok
ahmet0036
ahmet0036 (üye)
Ordu / Amatör

Hayret bir şey biri birşey yazıyor hemen herkes cevap alamadığı halde yğılır bizde bas bas bağırırız sorunu olan varmı diye ses çıkaran olmaz)) ilginç bekleyin belki arkadasınız cevap yazar)

Tarih: 12 Ağustos 2005, 16:01 - İp: yok
  • 1