gencay20
gencay20 (üye)
Denizli / Reklam Fotoğrafçısı

Siyabeya Renklendirme Artık Kolay

Arkadaşlar Çok Basit Ve Harika Sb Renklendiriyor Eğer isteyen varsa buyrun aşagıdaki linke tıklayın

http://www.hemenpaylas.com/download/1481439/akvis-coloriage-setup.exe.html

Photoshop Kunusunda sorununuz neyse korkmayın ben varım yazın cözüm bulayım

Tarih: 2 Eylül 2006, 10:10 - İp: 88.***.**5.233
magiclife
magiclife (üye)
Düzce / Stüdyo Fotoğrafçısı

paylaşimin için saol da, bide nasil kullanacağimizi açiklasaydin daha çok sevaba girerdin

Tarih: 7 Eylül 2006, 11:21 - İp: 85.***.**6.222
aliakdogan
aliakdogan (üye)
Ankara / Amatör

slm. programı indiriyorum umarım işe yarar
bende bir siyah beyaz resim var bir yakınıma ait kendisi rahmetli oldu elimdeki resimde başka resimde yok oda çok bozuk benim photoshop bilgilerimde onu düzeltmeye yetmez sizden rica etsem?... Ama buraya resmi nasıl ekleyeceğimi de bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Tarih: 7 Eylül 2006, 16:56 - İp: 194.***.**0.244
gencay20
gencay20 (üye)

aliakdogan sen merak etme eğer yapamazsan [email protected] ekle beni resmi gönder yapayım

kendine iyibak kardeş by

Tarih: 8 Eylül 2006, 19:04 - İp: 88.***.**6.122
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş terbiyesizlikte ve ukalalıkta sınır tanımıyorsun ama bütün yazılarını okudum her yazına daha önce verildi diye yazılmış kafanda var demişsin evet kafamda var sende olmayan şeyler var 1 bilgi var 2 adamlık var 3 efendilik var 4 terbiye var 5 toplumda nasıl konuşulur nasıl hareket edilir o var 6saygı var 7 haddini bilmek var bunlar daha sıralanır gider bu sitede sen ve senin gibi birkaç kişi hariç bunlar herkesin kafasında var bizde olmayan şeylerde sende ve seningibi bir kaç kişide var şimdi ben iki yıla yaklaşık bu siteyi takip ediyorum ama senin gibi birisine ikinci kere rasladım saygıdan terbiyeden insanlıktan bir haber akvisin benim tahminim 8 çeşit rutuşu var onlar bu sitede geçen yıl verildi gerideki sayfaları takip edersen görürsün konuların bayat kimse sana bayat konularla ukalalık yaptırmaz işlerinizi gönderin yapayım demişsin eger sana iş gönderen fotografçı iyi oku fotografçı varsa ona yazıklar olsun ki senin gibi birine iş gönderip şimartıyorsa ama ben eminim benim meslektaşlarım işinin ehlidir sana iş göndereceklerini zannetmiyorum müşteri bize resim çektirmek için geldiginde şunu kabul etmiştir ben bu fotografçıya resmimi güven içinde çektirebilirim bilirki o resim bize emeanettir bizde emanete saygısızlık etmeyiz senin gibilerine gönderipte al şekilden şekile çevir demeyiz
biz bu işin içinde piştik ama bu kadar ustanın içinde yerimizi vede haddimizi biliyoruz nerde kime ne konuşacagımızı biliyoruz gerçek ustalara saygı ve hörmetlerimi sunuyorum onlara hayırlı işler dilerim sen hariç.lütfen artık özeldende mesaj atma senle daha fazla muhatap olmak istemiyorum.

Tarih: 9 Eylül 2006, 13:51 - İp: 88.***.**8.200
gencay20
gencay20 (üye)

batuhan 19 ilk ukalalığı yapan sensin çak bilmiş lafını kullananda sensin sen eminimki benden küçük bir yaştasın konuşmasını senden öğrenecek değilim actığım konu daha önce açılmış ola bilir bilginin bayatı olmaz kafanda var deyince kızıyorsun bu siteye günde kaçkişi üye oluyor benim amacım amatörlere öğretmek bayat olsa seninde gördüğün gibi ilgi gelmezdi sen işi biliyorsan senin için bilgi bayatsa yazı yazma ozaman yzarsanda adam gibi yaz öyle çok bilmişlikte yapma bu sitede senden başka sorun cıkartan yok biraz adam ol

Tarih: 11 Eylül 2006, 11:36 - İp: 88.***.**0.44
batuhan19b
batuhan19b (üye)

bak kardeş terbiyesizligine terbiyesizlik ekleyerek devam ediyorsun yine ben 16 yıllık fotografçıyım çıraklık hariç
reklam fotografçısı deyil fotografçı nedemek biliyormusun bir kısmı deyil hepsi demek şimdi dijital ustası iyi oku biz bu işi karanlık oda diye tabir ettigimiz laboratuardada yaptık biz buişi elektrikler olmadıgı zaman tüple banyo ısıtarakta yaptık gün ışıgıyla ve flaşlada baskı yaptık biz saatlerce kalemle rutşta yaptık biz kalemle resimde çizdik yani şunu kalın kafana aldır biz fotografçıyız bizim senin bilmedigin bir çok ustalıgımız var hayal bile edemeyecegin bilgilerimiz var bizde kalması gerekenler kalıyor ki onlar sırdır meslekte herkes bu sırlara saygılı olmak zorundadır senin bilmen gerektigi kadarını sen istemeden veriyoruz zaten ama hiçbir meslekdaşım senin gibi çok bilmişlik taslamıyor ama biz alışıgız seningibi akşama kadar kaçtanesini görüyoruz elinde 25 ytl lik bir makina oda fotografçı geçiniyor üç kuruşluk bilgiyle senin gibiler cep telefonuyla vesikalık çekilir diye iddia ediyorlar çok biliyorya şimdi sayglı olmayı ögreneceksin ögenme kabiliyetin yoksa susacaksın herkes seni adam zannedecek kafamdakileri söylemiştim sende olmayan şeyler var demiştim yineliyorum bilgisizce ve cahilce insanlara saldırma lütfen sen hariç diger tüm arkadaşlara ve meslekdaşlarıma saygılarımı sunuyorum hayırlı işler diliyorum.

Tarih: 11 Eylül 2006, 12:50 - İp: 85.***.**1.250
gencay20
gencay20 (üye)

batuhan kpt 7 Gönder bana gönder hahahahahahahahahah le harbiden kafadansın yazdıklarımı iyi oku istiyorsan sana Kpt X3 Titanyum göndereyim senin işin zorya sorun kafada yazılanı okuyamıyosun Ha ha ha ha ha

Tarih: 12 Eylül 2006, 14:57 - İp: 88.***.**2.145
batuhan19b
batuhan19b (üye)

yazan salakça yazıoyorsa ben ne yapayım salak bütün konu başlıkların yanlış dönde kendine bak maşallah varlıgınla üç günde siteyi kirlettin ne kadar pislikmişsin sen ya bakarmısın yazdıklarına yarım yamalak türkçeyle yarım yamalak bilgiyle kalkmışsın kafa tutuyorsun bunlarmı konu başlıkların

Poltrelerde Eniyi Rutuj
Siyabeya Renklendirme Artık Kolay' düzenleme
Resimlerinizi Kolayca İndek Yapın
2094 Adet Plugıis Güle Güle Kullann
Eft Ve Ace Rutuş Plugini

BU KONULARI SEN AÇTIN BAŞLIKLARDA SANA AİT
BUSEFER DÜZELTMEYECEGİM SENİN HATALARINI AYNI BİLDİKLERİNDE BÖYLE BİRİNDEN DUYMUŞSUN UKELALIK YAPIYORSUN YALANCI HERİF

#batuhan19b' tarafyndan 12.09.2006 20:45:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Eylül 2006, 20:36 - İp: 88.***.**2.198
gencay20
gencay20 (üye)

batuan akıllı kardeşim başlık öyanlış olabilr hadi ben salağım eee sende salaksın retuj diye başlık açımışsın bunlar boş şeyler başlık yanlış olobilir önemli olan içerik
ama anlamıorsan ben napayım salak kardeşim

Tarih: 15 Eylül 2006, 12:31 - İp: 88.***.**1.150
erkeks_200
erkeks_200 (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

[]Üyeliği iptal edilmiştir.

Tarih: 17 Eylül 2006, 01:52 - İp: 85.***.**2.4