rasit
rasit (üye)
İçel / Meraklı

Siteyi Güçlendirmek

ilk başta böyle bir sitenin Türkiyede var olmasından dolayı sevindim tüm fotoğraf severlerle elimizdekini paylaşalım istedik bir süre bekledim elimdeki fuull filtreleri fonları sizlerle paylaşmak istedim ancak gerçekten çok üzgünüm sitenin seviyesini ve kalitesinin düştüğünü görüyorum bir müddet daha bekleyeceğim böyle devam ederse siteden çıkacağım
eğer böyle düşüncedeki arkadaşlar varsa lütfen bu siteyi kötü niyetli akadaşlardan arındıralım

Tarih: 1 Ağustos 2005, 16:11 - İp: yok
kadir77
kadir77 (üye)
Ankara / Meraklı

raşit bey derdiniz nedir ben tam anlayamadım.herkes elinden geldiğince zaten bişeyler paylaşıyor.sitenin kalitesinin düştüğünü neye dayanarak yazdınız.kötü niyetlileri yazarsanız bizde öğrenelim
saygılar

Tarih: 1 Ağustos 2005, 18:37 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Doğrusu yazmadan geçemeyeceğim.Yeni üye olmanızı bir kenara bırakıyorum.Sonrasında kendi adıma diyorum ki:Henüz işin başında olan ben henüz öğrenmediğim bir konuda yaplan yardımı sadece okurum.Full filtreyi şimdi ne yapayım.Bu yüzden sitenin kalitesi düşüyorsa(tabii size göre) yanlışlık üzgünüm ki benden kaynaklanmıyor Böyle bir düşüncede arkadaşım olacağına da hiç inanmıyorum.Siz isterseniz yinede beklemek yerine sitemizi yine yeniden görerek geziniz.Güzellikleri ve kaliteyi keşfedeceksiniz.Esenkalın.

Tarih: 1 Ağustos 2005, 23:40 - İp: yok
  • 1