biricigim
biricigim (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sd Kart Bloke Nasıl Açabilirim????

Müşterinin 1 GB lik sd kartı bloke oldu neyaptıysam kurtaramadım.Format atamıyorum çünkü ne bilgisayar nede f.makinası kartı görmüyor. Başka ne yapmalıyım bilgisi olan varmı?

Tarih: 7 Haziran 2007, 10:50 - İp: 85.***.**5.255
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Görmemesinin İki Sebebi Olur.. Bir Kartın Lock Açıkdır Ondan Görmez 2.Si Kart Aşırı YükLeme Ve alındığından Beri Format Yememesindendir.. onu ancak ProgramcıLar Kurtara BiLir İzmirde Kurtaran ProgramcıLar Var adresini Tam BiLmiyorum.. Biri SöyLemişdi İzmir'e Gönderdim Orda KurtardıLar Diye Ama Kartın ÖlMe Riski Yüksek İçindeki VeriLeri KurtarıyorLar Ama Kartta KuLLanıLamaz HaLe Geliyor..

Tarih: 7 Haziran 2007, 11:20 - İp: 88.***.**9.122
biricigim
biricigim (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aslında bizim için kart deil içindekiler önemli kartın ölemesi sorun deil tşk ederim

Tarih: 7 Haziran 2007, 11:30 - İp: 85.***.**5.255
digiworld
digiworld (üye)
Giresun / Stüdyo Fotoğrafçısı

kartını tlf ile kullanıyosan şifre atmıstır onu bi kontrol et bilgisayar donup kalır ne makinan ne kart okuyucun görür... tlfcularda şifre kırıcı aparatlar var. kırdır eğer olursa çalışır yanlız biçimledirmen lazım kartı içindekiler gider bunları kurtatman için özel programlar var forumda da olması lazzımm ondan hepsi değilde %75 civarını kurtarabilirsin veya kardeşim ben hiç uğraşmim içindeki resimler cok önemli dersen ortalama 100$ ile 150$ arası bu işi yapanlar var izmirdede vardır buyuk ihtimal...
saygılar

Tarih: 7 Haziran 2007, 14:03 - İp: 85.***.**3.227
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

abi yaws eleman kartı göremiyo nasıl format atsın..
Kardeş Acı haber vermek istemem ama ısnıma yapıyosa yanma ihtimalide yuksek..

İnşallah verilerle birlikte normale döner sd kartın...

Arkadaşın dediği gibi telefonada tak bi dene istersen..

Tarih: 7 Haziran 2007, 17:44 - İp: 88.***.**2.74
  • 1