şipitcolor
şipitcolor (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

Rutş Filtreleri

bilindiği gibi bizlerin çalışmalarını baya kolaylaştıran her ne kadarda bazı kesimler (ÇO AF ADERSİNİZ KENDİNİ PHOTOSHOP cu ZANNEDENLER) ukalaca eleştirselerde bu filtreler bizlerin işini hızlandırıp ve bir çoğu kaliteli fotoğraf yapmamızı sağlıyor.....
İşte bu filtrelerden elimde 3 tane var ve yeni girişimlerde bulunup bunların yenilerini denemek ve kullanmak istiyorum;
elinde olan varsa paylaşım içerisine girer ve kullanımda yardımcı olurum ve kpt 6 ile nokta rutuşu yapmak için ekolayzır ayarları mevcut........ hadi bakalım herkeze keyifli işlemeler

Tarih: 24 Şubat 2005, 16:48 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

o ayarları verirsen sevinirim
[email protected]

Tarih: 25 Şubat 2005, 19:58 - İp: yok
şipitcolor
şipitcolor (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili biyolog sana buradan yazıyor ve herkezin bundan faydalanmasını istiyorum
kpt 65 daki ekolayzer ayarı sırasıyla
0 1 2 -18 -57 -74 -90 13 25
eksi olarak belirtiklerim eksi hiç bir şey yazılmamış olanlar tabiiki artı sana kolay gelsin
senin fikirlerinide bekliyorum

Tarih: 26 Şubat 2005, 09:49 - İp: yok
oguzf
oguzf (üye)
İzmir / Meraklı

selam şipitcolor benim elimde kpt7 ve mask pro 3 var işine yararmı bilmiyiorum. İstersen verebilirim. Birde kpt nasıl kuruluyor setup yok direk kopyalama ilemi yardımcı olursan sevinirim ben hiç kpt kullanmadım

Tarih: 1 Mart 2005, 23:42 - İp: yok
oguzf
oguzf (üye)
İzmir / Meraklı

Selam şipitcolor benim elimde kpt7 ve mask pro 3 var işine yararmı bilmiyorum. İstersen verebilirim.
Birde sorum var ben kpt hiç kullanmadım kurmak için setup yok direk kopyalayarak mı kullanıyoruz. Yardımcı olursan seviniriml.

Tarih: 1 Mart 2005, 23:46 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)

teknoloji üretiliyorsa bizler için hiç kimse boş yere kendini yırtmasın. teknoloji kullanılmak içindir. profesyonellerle amatörler arasındaki fark aynı işi farklı zamanlarda yaparlar. tabiki profesyoneller daha erken bitirir. amaç buysa eğer her türlü yeniliği kullanmak lazım
saygılar

Tarih: 5 Mart 2005, 15:49 - İp: yok
clubman
clubman (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

profesyonel le amator arasındakı tek fark profesyonelın once bıtırmesı deıldır arkadasım profesyolenk daha az zaman daha iyi iş yapar ..

Tarih: 5 Mart 2005, 18:09 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

bu kendini photoshop çu zannedenler kelimesini biraz açabilir misiniz?Kimdir bunlar nasıl tanıyabilir.
Filtre kullanmayanlara mı deniyor.
Filtre kullananlar büyük p.shopçu da kullanmayanlar p.shopçu müsvettesimidir? nedir yani

Tarih: 6 Mart 2005, 22:37 - İp: yok
matrix5n
matrix5n (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam sizin bu programı merak ettiim şunu söyleyeyim kaliteli iş için bu kadar rutşa gerek yok 1veya 2 tane işlem ile bu iş tamam lütfen abartı yapmayalım.

Tarih: 8 Mart 2005, 10:23 - İp: yok
onur929
onur929 (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

tamam kardeş sen bana onları gönder benimde elimde rutuş filitreleri var bende sana onları gönderirim senden ricam kpt6 nın da serabını gönderirirsen çok sevinirim..hayırlı çalışmalar

Tarih: 25 Mart 2005, 21:30 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)

profesyonellerle amatörleri kıyaslarken kullandığım cümle dünyanın en iyi fotografçılarından biirnin lafı ayrıca en iyi photoshopçularından biri
bana onun söznü dölemek düşerdi bende söledim ama kendinizi daha profesyonel olarak düşünüyorsanız sözüm yok
o zaman sizde bi kaç okkalı cümle kurunda bu konuyla ilgili siizn sözleriniiz söliyelim )

Tarih: 26 Mart 2005, 16:39 - İp: yok
  • 1