dewilboys
dewilboys (üye)
Aydın / Meraklı

Renklendirme Yardım...

sevgili hocalarm hemen hemen hergün böyle bi konu açılıyor ve siz yardımcı oluyorsnuz bunun yerine kendine renklendirmede güvenen kişiler bunu bi video ile yada resimlerle kayıt edip bizlerle paylaşsa hem farklı yöntemler öğrenmiş hemde sizin kafanızı şişirmemiş oluruz sonuçta paylaşım forumu burası bu benim düşüncem

ekranı kayıt için prgramda sağlaya bilirim isteyen olursa

Tarih: 3 Mart 2011, 16:30 - İp: 88.***.**1.31
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

benim çalışma şeklim çok karışık.anca ve ancak yanımda olan kişiye anlıyabilir.bunu ben çok arkadaşlara yazmıştım.bu yüzden kimsenin beni yanlış anlamasını istemiyorum.ama şunu tavsiye ederim.kesinlikle pc bilen birisi renklendirmede birkaç denemede yapacağını kesinlikle inanıyorum.bu bölüme giren arkadaşların yaş ortalamasına bakıyorum. 30 yaşını geçmiyor.ben 49 yaşındayım.ben yapabiliyorsam sizler çok daha iyisini yapacağınızı biliyorum.yeterki burda açılan konulara örnekler sizde verin.

Tarih: 3 Mart 2011, 17:56 - İp: 88.***.**1.33
lütfi32
lütfi32 (üye)
Isparta / Amatör

http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=47714

yukarıdaki linkte videolu anlatım var bi inceleyin bakalım belki size yardımcı olabilir.

Tarih: 3 Mart 2011, 18:03 - İp: 88.***.**3.75
dewilboys
dewilboys (üye)
Aydın / Meraklı

steve hocam senin dükkanın adresi ver öğrenmek için geleceğim senin yüze verdiğin canlılığı hiç bi şekilde veremiyorum bi sorun var ama
lütfi32 teşekkürler

Tarih: 4 Mart 2011, 01:01 - İp: 88.***.**9.51
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

hayalet03,kardeşim benim dükkanım yok.ben amatör olarak yalnız net fotoğrafta elimden geldiği kadarıyla yardımcı oluyorum...

Tarih: 4 Mart 2011, 14:12 - İp: 88.***.**2.88
dewilboys
dewilboys (üye)
Aydın / Meraklı

evede geliriz hocam ilim irfan çinde bile olsa gelirim :D

Tarih: 4 Mart 2011, 17:11 - İp: 78.***.**0.28
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

ben valla renklendirme işini bırakacağim )) nedenmi yüz asla steve abi nin yaptığı gibi olmuyor olmayıncada icime sınmıyor hala cözemedim nasıl olacağinı biraz küskünlük oldu photoshopa

Tarih: 6 Mart 2011, 01:58 - İp: 78.***.**3.152
  • 1