omrdnz
omrdnz (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Photoshopta Kişilere Elbise Giydirm

merhaba arkadaşlar konu başlıgındanda anlaşılacagı gibi ben photoshopta kişilere polis kıyafeti asker elbisesi giydirmek istiyorum ama elimde bu tür kalıp resimler yok bunları nerden ve nasıl bulabilrim
ilginize şimdiden teşekkürler
saygılarımla

Tarih: 5 Eylül 2005, 01:52 - İp: yok
scile
scile (üye)
Kocaeli / Profesyonel Fotoğrafçı

malzeme bulman lazım internetten ara google'ın grafik bölününden arama yap

Tarih: 5 Eylül 2005, 11:03 - İp: yok
omrdnz
omrdnz (üye)

scile verdiginiz bilgiler için teşekkürler ama zaten bulamadıgım için böle bi konu açma gereksinimi buldum mesela normal kıyafetle fotograf çektiren birine takım elbise giydirmek gibi

Tarih: 5 Eylül 2005, 13:05 - İp: yok
scile
scile (üye)
Kocaeli / Profesyonel Fotoğrafçı

giyisiyi giydirme işleeminin nasıl olduğunu mu soruyorsun yoksa resim mi? eğer resim ise fotoğrafçılardan isteyebilirsin tabi verirlerse

Tarih: 5 Eylül 2005, 15:38 - İp: yok
omrdnz
omrdnz (üye)

fotograf arıyorum giydirmeyi zaten biliyorum ayrıca photshopda profesyonelim ama bu resim şablonlarına ihtiyacım var aradım bulamdım fotografçıdan istedim ama burun kırın etti anlıyacagın vermek istemedi

Tarih: 5 Eylül 2005, 15:50 - İp: yok
cke design
cke design (üye)
İstanbul / Firma

Dostum profosyonelim Diyorsun. Ozaman sen bence kendi çektiğin resimleri editle başkalarına giydirirsin.

Tarih: 11 Eylül 2005, 11:13 - İp: yok
omrdnz
omrdnz (üye)

hocam zaten giydiriyorum sen beni ya anlamak istemiyosun yada gerçekten anlamıyosun piyasada böle kalıp şeklinde bir çok üniforma çeşiti takım elbise çeşitleri ve daha başka birçok kıyafet versiyonu var ben onları arıyorum anlayabildin mi bizde biliyoruz giydirmeyi bidaha konuyuanlamadan yorum yapma

Tarih: 11 Eylül 2005, 14:42 - İp: yok
cke design
cke design (üye)
İstanbul / Firma

İyi bulbakalım. Bu forumda zorrrr.

Tarih: 11 Eylül 2005, 18:51 - İp: yok
emre_bjk
emre_bjk (üye)
İstanbul / Amatör

PekaLa NasıL qiyDiRiLiyoR ? Resmi Kesip Yapıştırarak mı ? BiLen ßiri AnLatırmı Lütfen .. T$k. Ederim $imdiden..!

Tarih: 21 Kasım 2005, 12:53 - İp: yok
  • 1