karagoz
karagoz (üye)
Ankara / Amatör

Photoshopta Kanalllar

herkese selamlar, ben yeni üyeyhim, siteye şöle bi göz attım ve gördümki faydalı şeyler va.. ben de photoshopu teorik olarak bilenlerdenim.. yani hangi aracın ne işe yaradığını, resim işlemenin temel mantığını vs. biliyorum... fakat bunları bilmek her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.. mühim olan çok çok çaba vee zaman harcayarak bu işe kendini vermek olsa gerek.. neyse benim ricam ilgilenen arkadaşların kanalların tam olarak ne işe yaradığını anlatması ve mümkünse bir örnek üzerinde gösterebilmesi, yardımcı olacak birileri olursa sevinirim, tekrar herke selam...

Tarih: 5 Ağustos 2004, 14:33 - İp: yok
end_home
end_home (üye)
İstanbul / Meraklı

bence artık kanallara gerek yok, çok önceden yani 5-6 yıl önce kanallarla birçok işler yapılabiliyodu. fakat çok uzun sürüyodu ve zahmetliydi. ama yeni çıkan versiyonlar bu tip sorunların hepsini halletti. artık gerekyok kanallara kpt ve plaginlerden birçok şeyi halledebiliyorsun ve çok kısa zaman alıyo....

Tarih: 28 Eylül 2004, 11:23 - İp: yok
kale
kale (üye)
Adana / Meraklı

Kanal dediğin şey Layerler, Photoshop çok amaçlı bir program olduğu için bazı kullanımlarda Layerle pek önemli değilsede bazısında olmazsa olmazlardan,
eğer fotoğrah düzelteceksen kanalı çok az kullanırsın, eğerk web tasarımı yapacaksan Layersiz hiç birşey yapamazsın.
Saygılarımla!

Tarih: 16 Ekim 2004, 10:31 - İp: yok
  • 1