2page
2page (üye)
Bursa / Amatör

Photoshop Yardım

Her keze selamlar bendaha yeni syılırım photoshop konusunda şimdi sorcam ş bn iki resimi nasıl birleştirebilrim kısa yol tuşları nedir diyeim birinyzünü kesiyrum diyerine apıştırcam ve birleştiek istiyorum ayrca en rengin de zor tuttruyorm yardımc olusaı sevinrim

Tarih: 5 Ağustos 2007, 19:53 - İp: 62.***.**4.14
delta38
delta38 (üye)
Kayseri / Meraklı

resimlerin layerlerini birleştirmek için layerler seciliyken CTRL E basarsın layerler birleşir ama yolun cok basındasın.önce görsel olarak birilerinden yardım alarak işe başlamalısınız bence.bol şanslar

Tarih: 5 Ağustos 2007, 22:37 - İp: 88.***.**2.100
2page
2page (üye)
Bursa / Amatör

evt işin başındayım ama montaj yapmaya bayılıyrum öğencez vallaetrafımda k kşi var ama kendini ağırdansatıyorlar biloruz havalarında en iyi arkdaşım google genelde tüm yardmı oradan lrım bu siteye üyelmadan önce

Tarih: 6 Ağustos 2007, 12:09 - İp: 62.***.**4.14
vncnz
vncnz (üye)
Antalya / Meraklı

sanırım istediğin layerları birleştirmek değil layerlarda uyum sağlamak, geçiş yapmak istiyorsun. bunun için çok denemek yapmak gerekiyor yani hemen olacak bişi değil ama select/feather, layer/layer mask/reveal all gibi sekmeleri kullanabilirsin. yeni başlayanlar için feather daha kullanışlı ve kolay çözümler sunuyor.yabancı photoshop tutorial sitelerin böyle özelliklerin mantıkları anlatılıyor araştırırsan bulabilirsin

Tarih: 6 Ağustos 2007, 13:05 - İp: 85.***.**7.129
2page
2page (üye)
Bursa / Amatör

Delta arkadaş sağ olsun sorunumu çözdü iş ctr e ye bakyomuş demekk öğrnilebiliyor şimdi renk tutturmayı öğrendimmi arkası gelir aradaşlar ben photo shop kulanmayı öğrenmek istiyorum çok program var elimde onları kullanıyorum sonuçta ben photoshopa kastım kendimi

Tarih: 6 Ağustos 2007, 13:39 - İp: 62.***.**4.14
  • 1