burstt
burstt (üye)
İstanbul / Amatör

Photoshop Ögrenmek İstiyorum

Ben Ankarada oturuyorum.photoshop u ögrene bilecegim bir kurs veya ögrene bilecegim bir yer arıyorum,.hatta üctersiz bir yerde çalışabilirim hafta sonları.bilginize

Tarih: 26 Ekim 2004, 15:27 - İp: yok
mtuncel06
mtuncel06 (üye)
Ankara / Reklam Fotoğrafçısı

Photoshop'u ne amaçla kullanmak istiyorsun?
Fotoğrafçımısın?
Ben Dijital Fotoğrafçılık üzerine Özel Photoshop dersi veriyorum.

* Gelin& Damat Albumleri
* Sünnet Albumleri
* Kırık Fotoğraf Tamiri (Restorasyon)
* S&B Fotoğraf Renklendirme
* Rutuş & Renk Ayarı

ilgilenirsen e-mail at.
[email protected]

Tarih: 27 Ekim 2004, 11:44 - İp: yok
espirili
espirili (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

1 SAATİ 100,000,000 TL dir.Her ince ayrıntısına kadar ögretilir

Tarih: 11 Kasım 2004, 23:28 - İp: yok
end_home
end_home (üye)
İstanbul / Meraklı

uzun zamandır photoshop kullanıyorum söylemesi ayıptır çok iyiyimdir. ama hiç bi kursa gitmedim. onun için sende gitme boşuna paranı ziyan etme derim. piyasa o kadar çok photoshop kitabı varki onlar sana temel bilgileri öğretir. ayrıca net aracılığıyla da bir çok şey öğrene bilirsin. en önemli programda zaman geçirmen önemli. öğrendiğin şeyleri devalarca yap. nasıl kısa yoldan yapabilirim ona yor kendini hee bide unutmadan [email protected] takıldığın yer olursa bana sora bilirsin fakat sadece cumartesi günleri cevap verebilirim. şimdiden kolay gelsin....

Tarih: 19 Kasım 2004, 16:49 - İp: yok
queen
queen (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

1 haftalık photoshop eğitimi 300$
ankara
[email protected]

Tarih: 19 Kasım 2004, 18:44 - İp: yok
ilingi
ilingi (üye)
Manisa / Reklam Fotoğrafçısı

iyice abartıosunuz bu kdr para werilirmi ?? ben sahsen werenlere salaklar derim ..

Tarih: 21 Kasım 2004, 18:45 - İp: yok
queen
queen (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

neden salaklıkmış. bilgi edinmek için sen para harcamıyomusun ilingi?

Tarih: 22 Kasım 2004, 11:02 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

para verenlere salak demek çok yanlış olur adam bilgi almak istiyorsa verir parasını alır bilgisini bunada hiç kimse karışamaz...
ama abi bunlarda abartmış 1 saati 100 milyon olayını falan ne bu ya 100 milyona eski kitapçıdan 5 tane farklı photoshop kitabı alsan herşeyi öğrenirsin...

Tarih: 29 Kasım 2004, 18:46 - İp: yok
akarca22
akarca22 (üye)
İstanbul / Meraklı

Slm bencede kursa gitme ama kitap alarak birseylere basla inan bir hafta sonra kitaplarada bakmaya gerek duymazsın

Tarih: 4 Aralık 2004, 11:49 - İp: yok
mercekkkk
mercekkkk (üye)
İstanbul / Meraklı

tabi kitaplaradanda öğrenilebilinir fqakat kursta kazandığın tecrübeyi kitaplardan alamıyosun ben istanbulda bilişim eğitim merkezine gidiyorum uygulama yaptırma açısından eğitmenler gerçekten başarılı ankadara meridyen diye bi kurum duymuştum istersen araştır

Tarih: 25 Şubat 2009, 12:49 - İp: 88.***.**9.18
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar iyi güzel has hoş ögretiyor ders veriyorsunuzda bu paraları size nie versinler Resmiyeti varmı sertifika vere biliyormusunuz ßelge vere biliyormusunuz ?

herkez artık photo shop dersi veriyor miLLet para kazanmanın derdinde para vericek insanı düşünmek degil amac

bunu ismektedende tegmin ede biLirsiniz gerekLi resmiyete dayalı grafik photo shop vs.. gibi sertifikalı egitim veren yerlerdende tegmin ede bilirsin ßende sitemde bişeler anlatmaya calışyorum soranlara yardımcı oluyorum ama bizim resmiyetimiz yok...

Tarih: 25 Şubat 2009, 15:00 - İp: 78.***.**7.209