donduran
donduran (üye)
Balıkesir / Amatör

Photoshop Nasıl Türkçeleştirilir?

Böyle bir plug-in var mı?

Tarih: 24 Şubat 2004, 21:08 - İp: yok
promethe
promethe (üye)
Ankara / Amatör

Photoshop 6'da kaldım ben en son, o Türkçe'ydi. Yeni sürümlerinki de çıkar sanırım.

Tarih: 25 Şubat 2004, 04:42 - İp: yok
duketaner
duketaner (üye)
Eskişehir / Amatör

ya niye herkes bu kadar turkcelesirmek isityo bu programi.internetteki cogu foto shop ogreten sitedeki komutlar ingilizceye gore.cok turkcelestirmek istiyosaniz alin bi sozluk ogrenene kadar kelimeleri bi kagida yazin ordan bakin.belli bi sure sonra zaten kafada sablon olusuyo anlamindan cok ne ise yaradigi ilgilendiriyo sizi.ben boyle yaptim cok ta etkili oldu.tavsiyem photoshop ogreten siteleri takip edin.google da tutorial yazin bircok site cikar.

Tarih: 21 Temmuz 2004, 18:45 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Photoshop Nasıl Türkçeleştirilir?

ben türkçesini kullanılmasından yana değilim neden derseniz türçeleştirilmiş Photoshop'un bile %30 ingilizce kalıyor.sonra terimin karşılığı türkçe bir kavram bulunamadığın da ki bu %50 lerde abuk sabuk türkçe tabirler kullanılıyor. sonu hüsran 6.0 türkcesini kurdum yniden kuranakadar hep kısayollarda çalıştım ve yeniden ingilizcesinin kurdum. şükür birisi bana türkçe bişeyelre sorduğunda konuyla ilgili önce ingiliceye sonra tekara türkçeye ceviriyorum.

Tarih: 21 Temmuz 2004, 18:50 - İp: yok
cunyir
cunyir (üye)
Trabzon / Meraklı

nasıl öğretsene

Tarih: 22 Temmuz 2004, 10:41 - İp: yok
cunyir
cunyir (üye)
Trabzon / Meraklı

neolur öğret hiç bir şey anlamıyorum

Tarih: 9 Ağustos 2004, 14:59 - İp: yok
karabela76
karabela76 (üye)
Iğdır / Stüdyo Fotoğrafçısı

var plug-ing var ama crack yapıyorum olmuyo

Tarih: 3 Eylül 2004, 10:07 - İp: yok
erdonmez89
erdonmez89 (üye)
İstanbul / Meraklı

bubun için internette codecler var mail adresini ver göndereim eğer bende varsa benimli [email protected]

Tarih: 14 Eylül 2004, 02:43 - İp: yok
erdonmez89
erdonmez89 (üye)
İstanbul / Meraklı

yaw sen biraz ingilizce kullan ondan sonra alışıosun türkçesi saten yalan yanlış

Tarih: 14 Eylül 2004, 02:45 - İp: yok
cke design
cke design (üye)
İstanbul / Firma

Bencede hiç türkçeye gerek yokkk
saten bu bir yazılıı bishii değilkiii
sen görerek yapıyorsunn işlerini

Tarih: 19 Eylül 2004, 12:32 - İp: yok
d@rk_blue
d@rk_blue (üye)
İzmir / Firma

Sevgili arkadaşlar.bu programı iyi bilen insanların düşüncelerine bence saygı gözterin daha sonra pişman olacağınıza eminim.daha önce böle bi konu hakkında yazım vardı.photoshop tr olarak kullanılmalı mı diye._?kısaca tekrarlayayım sizin için.bu programı yeni öğrenenler tr kullanmamalı.sanıyorsunuz ki tr olunca hersey basit kolay anlasılacak.kurdugnuzda ing. vs.nun daha kolay anlasıldıgını sizde anlayacaksınız.üstelik bu programı öğrenmek için netten yardım almak isticeksiniz ve herkes(bu forumda da oldugu gibi) aracları vs. özellikleri size ing. olarak anlatcak ve bu sefer bunun tr si neydi diye sıkıntıya girceksiniz.ama tüm bunlara ragmen ben hala istiyorum diyen varsa PS 8 cs için tr yama var.msn den ulasın vereyim. msn : [email protected]

Tarih: 27 Eylül 2004, 12:38 - İp: yok