real50
real50 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Photoshop Eğitim Rehberi !!

Sevgili arkadaşlar sizlere mükemmel bir Photoshop kaynağı sunuyorum
Bu kaynakta ne var derseniz indirin ve bakın photoshop ile ilgili ne isterseniz mevcut
Buradan kendinize yön verebilirsiniz
Bu kaynaktan başlayanların geleceği parlaktır ben az biliyorum ihtiyacım yok bilgim var
Diyenler yada yeni başlayanlar mutlaka indirip bir göz atsın derim
Photoshot ustalığı nı kim istemez isteyenler buyrun buradan
Not: sizlere her konuda yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz
E-mail Real50_7otmail.com
By Real50
Uyarı!
Kime değerinden fazla değer verirseniz ya onu kaybedersiniz ya da o sizi kaybeder!

Buradan

Tarih: 14 Ocak 2006, 11:45 - İp: yok
vejdi
vejdi (üye)
Ankara / Amatör

İyi güzelde linkleri aktif olsun nedersiniz?

Tarih: 14 Ocak 2006, 12:08 - İp: 81.***.**5.76
cem10
cem10 (üye)
Balıkesir / Meraklı

Real50 kardeş linlkler çalışmıyor

Tarih: 16 Ocak 2006, 14:01 - İp: 85.***.**1.159
medyamen
medyamen (üye)
Denizli / Meraklı

Öncelikle çok teşekkür ederim. Ama altta verdiğin linkten bu dosyaları indirmek için üyelik istiyor ve bazı yerler almanca olduğu için anlayamadım. Üstelik buna vakit de olmuyor. Rica etsem bu dosyaları başka birşekilde paylaşabilirmisin. Mesela:
http://ul5.hemenpaylas.com/upload.php
dosyaları buraya atıp paylaşım linkini versende isteyen sorunsuzca indirse? Saygılar

Tarih: 17 Ocak 2006, 17:37 - İp: 193.***.**2.248
designer06
designer06 (üye)
Ankara / Amatör

real arkadasım link calısmıyormus bir onerin varmi nasil ulasilir dosyalara?
bir de alakasiz ama bir sorum olacakti.

yukarida dosyalarinin goruntulerini kopyalamissinya hangi program o isi gorur. orn. c diskinden bir klasorun icerigini bu sekilde kopyalama icin yada icerigi cd kapagi yapmak icin hangi programa basvurulur.

sagol kolay gelsin

Tarih: 17 Ocak 2006, 18:11 - İp: 85.***.**3.26
beytullah
beytullah (üye)
İstanbul / Amatör

arkadasim bu verdiğin adreste üye olmaya çalışıyorum habire zorunlu kısımları doldurmadınız diyor. doldurmadigim yer kalmadi oysa
bilgi verirsen sevinirim...
[email protected]

Tarih: 17 Ocak 2006, 18:23 - İp: 85.***.**6.252
real50
real50 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Sevgili arkadaşlar link sağlam ben size çalışmayan link ne zamanverdim bana söylermisiniz ama bu işlerde acemisiniz adls olan nete giriyor ama ne link ten anlıyor nede bilgisi var küçümsemiyorum ama link çalışmıyoru diyeceğinize yardımcı olabilirmisiniz deseniz daha mantıklı olur kim demiş link çalışmıyor bal gibi çalışıyor ben den kızmayın sizleri seviyorum ama lütfençok çalışın photoshop devrini bitiriyoruz yeni bir proğram üzerinde ben saatlerce çalışıyorum yakında sizlerle paylaşacam ama photoshop kadar kolay değil ?
proğram bu 3D Studio Max

Tarih: 18 Ocak 2006, 09:32 - İp: 85.***.**5.61
fbli
fbli (üye)
Ankara / Amatör

http://rapidshare.de/files/11015525/Photoshot_tuem_kaynaklari_by_Real50.rar.html

link bu arkadaşlar

Tarih: 18 Ocak 2006, 14:24 - İp: 81.***.**6.129
fbli
fbli (üye)
Ankara / Amatör

bu arada şifreside bu: www.uzmanmp3.net

Tarih: 18 Ocak 2006, 14:47 - İp: 81.***.**6.129
designer06
designer06 (üye)
Ankara / Amatör

real arkadasim ekledigin dosyadaki "ekran goruntu yakalama" programinin ismini bagislarmisin sagol

Tarih: 19 Ocak 2006, 14:02 - İp: 85.***.**6.30
sayman
sayman (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Bu dosyaları indirmek için siteye üye olmak istedim bir türlü olmadı.Zorunlu bilgileri doldurduğum halde kabul etmedi.Bu dosyaları mail adresime göndermeniz mümkünmü.
Selamlar

Tarih: 23 Ocak 2006, 00:22 - İp: 85.***.**2.95