atilgan722
atilgan722 (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Photoshop

Photshoptan anlayan bütün Arkadaslar benim sizden Bir isteğim ve Bir Önerim olucak Buna Kendimi de katıyorum ben Arkadaslar Burda herkesin Bildiği ve bilmediği Takıldı kendine has bir tekniği olan arkadaslarımız var Simdi arkadaslar ÖNERİM bu herkes En iyi yapabildiği çalışmasını Yapip Konu Anlatımlı olarak Buraya koymasını Öneriyorum Bilmeyen arkadaşlar bu Konu hakkında bilgi sahibi olur Bilen arkadaşlar başka yöntemler öğrenir Değişik teknikleri öğreniriz hep beraber katılan arkadaşlar Buraya yazsın ki Bu Duyurum Ses verebilsin ben Photoshopta kendi çapımda birşeyler yapabiliyorum ama kendimce Bilmiyorum kendimi Geliştirmek istiyorum.Benim gibi Düşünen bir çok arkadaşımız vardır.Umarım bu konu Amacına ulaşır arkadaşlar

ARKADAŞLAR ADINI YAZAMADIĞIM DİĞER ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLERİM BEN SİTEYE 3 AY OLDU ÜYE OLDUM ÇOK SEVDİM BURAYI BİR ÇOK EKSİĞİMİ BURDA TAMAMLADIM ELİMDEN GELEN PAYLAŞIMLARI YAPTİM YAPMAYA DA DEVAM EDİCEM BEN PAYLASIMLARDAN FAYDALANIRKEN GÖZÜME ÇARPAN İSİMLER BUNLARDAN BUNLAR AKLIMDA OLDUĞU İÇİN BAŞLIĞI BU ŞEKİLDE AÇTİM İLGİ GÖRÜR DİYE İYİ GÜNLER ....

#atilgan722' tarafından 15.10.2007 22:17:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ekim 2007, 15:41 - İp: 85.***.**0.111
aykuts
aykuts (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyelik İptal Edilmiştir.

Tarih: 15 Ekim 2007, 21:31 - İp: 88.***.**5.235
atilgan722
atilgan722 (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Nasıl istersen ben Başlığı değiştiririm sorun degil ama Benim demek istediğimi konuyu okuyan arkadaslar anlar neyse Tşk ler cevap yazdığım için iyi günler ...

Tarih: 15 Ekim 2007, 22:15 - İp: 88.***.**5.90
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

aykuts gardaş seni tanımam etmem kişilerle sorunun varsa direk isim kullan bu isimler içinde deme ismimin geçtiği yerde iyi şeyler konuşulmasını isterim senle bir sorunum yok olamazda.

Tarih: 15 Ekim 2007, 22:17 - İp: 85.***.**9.109
buse_k
buse_k (üye)
İstanbul / Firma

işte söylediğim gibi
diğer konularda ahkam kesenler hiç bir şekilde bu arkadaşın fikrine katılmamış.
onu bunu boyayıp ufacık resimlerle bir şey yaptım havasına giren kişilere söylüyorum, cesaretiniz yok mu?
buyrun konu anlatımı hazırlayalım, kıt bilgimle bile ben varım bu işe.
ya siz?

Tarih: 17 Ekim 2007, 00:00 - İp: 88.***.**2.178
atilgan722
atilgan722 (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Arkadaslar Bildiği bilgiyi paylasmak isteyen arkadaslar burda konu anlatımı yapar bilgisini paylasmak istemeyen biri zaten buraya bakmaz bile Neyse ben bir fikir verdim bu fikri veren bir cok arkadas vardi ama kimse yapmadı ben elimden geldiğince yapacim bundan sonrasi ise diger arkadaslara kalmıs benim öğrendiklerim nette gördüklerimdir.Yani bana has bir sey yok ama gene de bir seyler yapmak icin ugrasicam en azından birileri bir seyler öğrenir benim bir işe yaramaz dediğim bir konu anlatımı bir arkadasimizin isine yarar ben bunu bilir bunu söylerim BURASİ PAYLASİM FORMUDUR o zaman paylasalım Bilgi yi ARKADASLAR...

Tarih: 17 Ekim 2007, 15:02 - İp: 85.***.**0.111
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

#sanatsever' tarafından 18.10.2007 02:48:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ekim 2007, 00:38 - İp: 85.***.**9.109
  • 1