serdar14
serdar14 (üye)
Bolu / Özel Gün Fotoğrafçısı

Panoromik Albüm Yapanların Dikkatne

selam abilerim benim kenmdime ait düğün resimlerim var
35x65 ebatında kendim fonlayıp hazırladım sadece baskı ve albümlenecek acaba ilgilenenler bana uygun bir fiyat verebilirmi meslektaş fiyatı şimdiden teşekkürler [email protected]

Tarih: 8 Kasım 2007, 13:07 - İp: 88.***.**0.149
kayaba
kayaba (üye)
Konya / Firma

dijital çalışmasıda bana ait bu fiyata yapıyorum.yaptır bakalım theredphot ucuz fıyata kalıtelı profosyonel çalışma.sallamasyon konusup saygısızlık yapmayın.bu kalıtelı profosyonel ıslerı bu rakamların altında yapıyorsan.makınlerımızı çöpe atalım senınle çalışalım

Tarih: 21 Kasım 2007, 18:15 - İp: 88.***.**6.11
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ArkadaşLar HammaLLarın Sırtına Yük OLmayın Bence Boşverin..

Fikrinizi Ve Zikrinizi Hoş Tutun..
HayırLı İşLer BoL MüşteriLer..

Tarih: 21 Kasım 2007, 18:21 - İp: 85.***.**2.76
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadaşlar
serdar14 stüdyo fotografçısı arkadaşımız. yani bir iş yeri var fotograf üzerine.
bu fiyatlar çok yüksek fiyatlar ister kendi albümü olsun isterse müşterinin olsun en fazla 10 poz vardır 10 pozada fiyat (fotografçıya) yüksek.
baskı yapan arkadaşlar fotografçıya yapacaklar.fotografçı fiyatından yapacaklar.

bende panaromik albümleri kendim basamıyorum.burda konuşan arkadaşlarında çogunun kendisinin bastıgını zannetmiyorum.

benim çalıştıgım arkadaşım yurtdışındaki fotografçılarada iş yapıyor bir firmasıda izmirde var burdan fiyat vermek istemiyorum ama fiyatlarda sizin dediginiz kadar deyil

isteyene özelden arkadaşın telefon ve web adresini verebilirim

Tarih: 22 Kasım 2007, 02:23 - İp: 88.***.**5.245
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

biz 150 ytl nin ucuz olduğunu savunurken meslekdaşlarım labaratuvar telefonu ve adresi veriyor saçmalıktan başka birşey değil zaten labaratuvarlar fotoğraf stüdyoları açarak fotoğrafçının ekmeğini çalıyor sizin gibilerde yağ sürüyor

Tarih: 30 Kasım 2007, 14:36 - İp: 85.***.**4.221
kameraboy
kameraboy (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

arkadaşlar yakında herkez kendi panoramik albümünü yapacak cihazlarımızı yeni internet sitemizde yayınlayacağız.

Tarih: 19 Aralık 2007, 11:55 - İp: 88.***.**7.4
studyo_ozden
studyo_ozden (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşamatör fotoğrafçı falan değil..fotoğrafçı olsa burdan böyle birşey yazmaz muhakka başka bildiği bi yer vrdır..bence bu tür işleri yapmayın....

Tarih: 30 Eylül 2009, 01:22 - İp: 88.***.**1.2
muharrem13
muharrem13 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben 35x65 calişiyorum kayserili bir dostla gözde dıgıtal cok uygun ve kalıtelı basıyo daha önce istanbul ile calişiyodum ama kayserıdekıne gelmıy cok ağir ve kalıtelı kart kullanıyo sizde tafsıye aderım

35x65 panoramik albüm
1 adet cep albüm
1 adet 50x60 veya 70x100
toplam 85 tl

Tarih: 30 Eylül 2009, 23:24 - İp: 88.***.**2.6
jacck
jacck (üye)

bence de hocam fıyat gercekten çok makul her yerde bu şekılde zaten. Kayaba hocam neden açıklama ıhtıyacı duyuyosun kı. 10 sayfa pa. album 75 100 foto 2 adet cep albumu 150 ytl fıyatlar fotografçılara boYle. Kaç olucak 500 mu o zaman bız ne kazanıcaz ???

Tarih: 6 Şubat 2010, 15:22 - İp: 95.***.**6.194
ersin_47
ersin_47 (üye)
Mardin / Stüdyo Fotoğrafçısı

Erkan Bayır

Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir.

Tarih: 26 Şubat 2010, 17:28 - İp: 81.***.**2.171
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)

bu arkadaş gerçek fotoğrafçı olsaydı burada böyle bir konu açmazdı. her fotoğrafçının işlerini bastırdığı bir yer vardır zaten. arkadaş işi ucuza halletmeye çalışıyor. forumda fotoğrafçı olmayıpta avatarının altına yazan arkadaşlar var. ama anlaşılıyo beyler açtığınız konulardan.

Tarih: 6 Mart 2010, 09:15 - İp: 85.***.**4.236