sancar_
sancar_ (üye)
Kayseri / Firma

Objectrescue Pro V4. 4. 1 Build 162 -

Tanıtım:
ObjectRescue Pro, çoklu ortamda kayıp verilerinizi kurtarmaya yarayan bir programdır. SmartMedia kartlarındaki, MultiMedia kartlarındaki(MMC), güvenli dijital kartlardaki(SD), parmak belleklerdeki, CD/DVD disklerindeki, IBM mikro sürücülerindeki, sabit disk sürücülerindeki, disketlerdeki verileri kurtarır.

Özellikleri:

# Kolay kullanımlı sihirbaz arayüz
# Tüm dijital aygıtlarla ve kart okuyucularla çalışma
# Bozulan medyalardan kurtarma yapma
# Formatlanan medyadan kurtarm yapma
# Silinen ve bozulan dosyaları kurtarma

Yazılımın kurtarabileceği dosya türleri;

# GIF (.gif), Bitmap (.bmp), JPEG (.jpg, .jpeg), PNG (.png), Corel Draw (.cdr), Windows Metafile (.wmf), Gerçek Yazı Tipleri (.ttf), PaintShop Pro (.psp), Photoshop (.psd), Postscript (.eps), Tagged (.tiff), Simge Dosyası (.ico)

# AIFF Sesi (.aif), MP3 (.mp3), MIDI (.mid, .midi, .rma), Real Media (.rm, .ra), Wave (.wav), Creative Voice File (.voc), Audio Visual Research (.avr), AU Sesi (.au)

# AVI (.avi), Windows Media (.asf, .wmv, .wma, .wm), MPEG (.mpg, .mpe, .mpeg), QuickTime Filmleri (.mov), 3d Studio Max (.max), 3d Studio Max (.3ds), Microsoft Reader (.lit)

# Adobe PDF (.pdf), HTML Yardım dosyaları(.chm), Yardım dosyaları (.hlp), HTML Web Sayfaları (.html), MS Excel (.xls), MS PowerPoint (.ppt), MS Publisher (.pub), MS Project (.mpp), MS Word (.doc), MS Visio (.vsd), MS Works (.wps), Zengin Metin Türü (.rtf), Microsoft Write (.wri), WordPerfect (.wpc), QuattroPro (.wq1)

# PkZip, WinZip (.zip), RAR (.rar), Microsoft Cabinet (.cab), TAR (.tar), LZH (.lzh), GZIP (.gzip), ACE (.ace), AIN (.ain), ARJ (.arj), BZIP (.bzip), GZip (.gzip), HA (.ha), HYP (.hyp), IMP (.imp), JAR (.jar), RK (.rk), UC2 (.uc2), Z(Unix) (.z), ZOO (.zoo)

# Kendi Açılır Dosya (.exe), Kendi Açılır COM Dosyası (.com)

Home Page - http://www.objectrescue.com/
http://rapidshare.com/files/16161580/Object_Rescue_Professional_v4.4.1_Build_162_Tr.rar

Tarih: 23 Şubat 2007, 11:36 - İp: 81.***.**4.164
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Tarih: 23 Şubat 2007, 11:50 - İp: 88.***.**2.238
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Paylaşım İçin Teşekkürler..

Tarih: 23 Şubat 2007, 17:17 - İp: 88.***.**7.236
  • 1