fotoertan
fotoertan (üye)
Bartın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Meyva Veren Ağaç Taşlanıyo Arkdşlar

dediğimi analdınız umarım bütün hevesim kırıldı..bu dünyada iyi olmiycan zaten..

Tarih: 8 Şubat 2007, 15:20 - İp: 85.***.**0.166
theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Boşver arkadaşım.
Ara sıra da olsa burada abuk sabuk insanlar çıkıyor. Aldırmıycaksın onlara. Söylediklerini de dikkate elmayacaksın. Dağdan gelip bağdakini kovmaya kalkanlar var ne yazık ki... Sen sakın ola ki küsme... Aynen bildiğin gibi devam et...

Tarih: 8 Şubat 2007, 15:35 - İp: 212.***.**0.50
fotoertan
fotoertan (üye)

sizin gibi arkadaşlar oldukça bişey bize evele allah saoalsın..biz iyiler birbirimize destek çıktıkça boşver gerisini...

Tarih: 8 Şubat 2007, 15:39 - İp: 85.***.**0.166
theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Aynen öyle sevgili kardeşim... Burada öylesine bir sevgi bağı oluşturan dostlarımız, arkadaşlarımız var ki, emin ol onlar bizim sevgi bağımızda boğulup giderler. Bir-iki sataşırlar, sonunda bizimle yapamayacaklarını anlayıp bu diyarı terkederler. Sıkma canını sen...

Tarih: 8 Şubat 2007, 15:40 - İp: 212.***.**0.50
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Arkadaşım pire yüzünden yorgan yakılmaz biliyorsun değil mi??

Tarih: 8 Şubat 2007, 16:45 - İp: 85.***.**0.47
sancar_
sancar_ (üye)
Kayseri / Firma

aynen benimde başıma geldi ama çok değerli arkadaşlar var burada bundan dolayı boşver geç

Tarih: 8 Şubat 2007, 16:53 - İp: 81.***.**4.164
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

gemileri yakma arkadaş
Paylaş paylaş ve paylaş
Haklı oldugun konuda susma ben herzaman arkandayım
Bunun savaşını çok verdim...
En güzel savaş paylaşmak....

Tarih: 8 Şubat 2007, 21:14 - İp: 88.***.**6.27
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotoertan eğer sen samimi gelsen kimse sana birşey diyemez.Ayrıca sana mesaj yazan arkadaşta şahsına herhangi bir hakarette bulunmadı neden bu konuyu açtın anlayamadım

Tarih: 8 Şubat 2007, 22:32 - İp: 88.***.**2.75
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

foto ertan kardeşim neden kızıyorsunki adam fikrini söylemiş sende sırf konu açmış olmak için tektek fon verip her fona ayrı konu açmışsın bazen hızını alamayıp aynı resme iki konu açmışsın belkide meyve veren agacı tek tek meyve verdigi için taşlıyorlar birde köy fotografçısı demişsin sana göre köy fotografçısı yada köylü müşteriye fotograf çekmek çok kötü bir olay herhaldeyada senin şehir fotografçısı olman sana ayrıcalık saglıyor öylemi.

özrün kabahatinden büyük birisi eklemiş oldugun resmi begenmedi diye iyi insan olmaktan vazgeçiyorsun sonra biz iyiler diyorsun biz iyiler demekle kendinizin iyi oldugunu ilan edip sizi eleştirenler kötü oluyor öylemi bu konu aynen önceki konun gibi saçma ve gereksiz (tek tek güzelfona devam)
sırf birilerini birilerine taraf yapmak için konu açmayın sen tek tek güzel fon vereceksin burada millet senin agzınamı bakacak konulara bak arkadaşlan nasıl vermiş fonlar vereceksen sende öyle yap
4 tane resim vermiş 4 konu açmışsın diger konularında hep yardım talep etmişsin 4 resimle meyve verilmiyor adam begenmemiş fikrini yazmış onada konu açmışsın köy fotografçısı demişsin ayıp oluyor kardeş
saygılar

#batuhan19b' tarafından 09.02.2007 03:59:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2007, 01:18 - İp: 85.***.**1.37
fotoertan
fotoertan (üye)

yok baba önemli olan o değil kardeşim bizi burda başkalrının yaptığını yapmıyoruz hadi bişey ekleselerde kapalım diye beklemiyoruz arkadaşalrımız için b
şeyler yapmaya çalışıyoruz bunu yapamayan arkadaşlar niye böyle saçma sapan konuşuyolar anlamıyorum kardeşim fonu beğenmediysen almıycaksın oraya yazıp milletin şevkini kırmanın alemi yok ben belki onun aradığı ve daha güzel olan şeyleri ekliycektim noldu şimdi nerde paylaşma insanaın bi kere şevki kırıldığı zaman arkdaş bu site böyle dağılır insanı ne kadr kötüde olsa kötü yorum yapmıycan..

Tarih: 9 Şubat 2007, 09:37 - İp: 88.***.**5.213
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Saçma sapan konuşanlar kim fotoertan

Tarih: 9 Şubat 2007, 14:20 - İp: 88.***.**6.207