foto_okyanus
foto_okyanus (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kodak Kiosk

arkdaşlar kodak kiosk alacağım ama şu anda çok kararsızım eğer alırsam bana ne gibi fayadaları olur görüşlerinizi bekliyorum

Tarih: 25 Şubat 2006, 22:06 - İp: yok
studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

dostum bende bir kiosk almayı düşünüyorum
www.smart-kiosk.com bu adreste hoş şeyler var. model 2010-AP fiyatı 2100 dolar +kdv kodak kisok un fiyatı nekadar bilgin varmı
özellikleri
Model: 2010-AP

Ekran: 15" LCD TFT, 250 cd/m2, 300:1

Dokunmatik Panel: Resistive 5 Wire, USB (ops. Capacitive)

İşlemci: Intel Celeron 2.0 Ghz, 400 Mhz (ops. P4)

Chipset: İntel i845GV Chipset
görüntü: Intel Exter. Graphics 64 MB on board, AGP 4X
Ses: Intel ICH4 on board, AC97 codecs + streo amfi + dahili 2 W hoparlör
WatchDog Timer: Ana Kart Üzerinde Programlanabilir 256 Seviyeli
Digital I/O (DIO): Anakart Üzerinde Programlanabilir 4 Giriş, 4 Çıkış
RAM: 256 MB 400 MHz DDR (ops. 512 MB)
HDD: 40 GB 5400 RPM 2.5"
LAN: Intel Pro 10/100 Ethernet
Wireless: Opsiyonel (USB)
Ext. Connector: 2 adet USB 2.0 (isteğe bağlı aktivasyon)
Int. Connector: 4 Seri Port, 4 USB 2.0, Paralel Port, TV Out, PS/2
Güç Kaynağı: 180 Watt Full Range, TUV Onaylı, Aktif PFC
İşletim Sistemi: Windows XP Home (ops. Win. XP Pro)
Boyutlar: (Y x G x D) 139cm x 56cm x 41cm
Ağırlık: 46 kg
Garanti: 2 yıl
bu arada faydası müşteri çekersin iş yerine müşterilerinle tek tek uğraşmak zorunda kalmazsın fiyatlardan haberin varsa banada iletirmisin burdan hayırlı işler ejo.

Tarih: 1 Mart 2006, 16:23 - İp: 85.***.**3.59
foto_okyanus
foto_okyanus (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

öncelikle çok sağol ben kodak kiosk alacaktım ama şu anda yeni 2 ten modeli çıkmış birisi işlemcisi yavaş diğeri hızlı bunlardan birini seçecektim ama vazgeçtim çünkü yaklaşık 12 ay taksit ile 6200euro dediler bize ama bunun içinde minilap'a bağlantı aparatı hediye bize verilen fiyat bu sende farklı bişeyler bulursan haberdar et
hayırlı işler bol kazançlar

Tarih: 2 Mart 2006, 09:02 - İp: 85.***.**7.250
studyo_net
studyo_net (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

model 2010-AP fiyatı 2100 dolar +kdv valla bununda bağlantısı var baskı makinesine bildiğim kadarıyla bunun özelliği sen onay vermeden baskı yapamaması yani fotoğraflar basılmadan önce senin okey vermen gerekiyor sıradan bir bilgisayar gibi network sistemi kullanıyor özelliği müşteriyi yardım olmadan yönlendirip kendi resimlerine kendileri işlem yapa bilmeleri birde artısı 9/10 tane dil desteği var yani bir japon müşteride kullanır ruslarda almanlarda fıransızlarda yada direkt baskı makinesini aldığın firmadan baskı programı alıp 500 dolara bilgisayarına kurup dijitalleri bilgisayarından basa bilirsin bu dediğim program kiss 1510 ve üstü modeller için var üstelikle türkçe

Tarih: 2 Mart 2006, 16:37 - İp: 85.***.**1.147
stüdyo taç
stüdyo taç (üye)
Karaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

DOSTU YAKLAŞIK BİR HAFTA ÖNCE KADAK GELDİ BASKI MAKINASINI GÖRDÜM BASKI YAPTIM ÇOK MÜKEMMEL BEN KİOS OLARAK DEĞİLDE SADECE BASKI MAKİNASINI ALMAYA NİYETLİYİM.KODAĞI DÜŞÜN DERİM YANİ.MİTSUBİŞHİ YİDE GÖRDÜM OKADARDA İYİ DEĞİL COPALDE AYNI ONADA GİTTİM BAKTIM KODAK 15 X 21 İ YAKLAŞIK 7 VEYA 8 SANİYEDE BASKI YAPIYOR BİLGİNE

Tarih: 6 Mart 2006, 09:51 - İp: 81.***.**0.123
  • 1