memo1991
memo1991 (üye)
Gaziantep / Meraklı

Kartvisit Lazim Yardim Edebilirmisinis

merhaba arkadaslar
bana kartvist veyada brosür lazim bana yardim edebilirseniz cok sevinirim
Bitanesi Müzik icin olacak ve öbürüde Kamera, fotograf, Dekorasyon icin olacak
bana yardim edebilimisniz
birsey bulunca yada varsa verebilirmisniz
sogulun simdiden

tsk
memo1991

Tarih: 9 Mayıs 2009, 16:38 - İp: 78.***.**0.168
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Öyle bir logo şuraya bir imza şuraya çaktıkmı bu iş tamam mantığıyla hareket ederseniz çok yanılırsınız.

Kurumsal kimlik çalışmaları yapan ajanslardan bu konuda yardım alabilirsiniz.

Tarih: 11 Mayıs 2009, 17:28 - İp: 88.***.**1.15
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bende sizin dediginiz gibi yapmiyorum saten bana yardimci olabilirmisiniz diye dedim yani okadarda basit düsünmüyoruz bizde de biligi var o yüzden belki daha iyisini bulurum diye yola ciktim. !!!! bizde biliyoruz orasina burasina imza yapip da bitti diye

Önce mesajınıza cevap vermek istiyorum. Bende sizin dediğiniz gibi yapmıyorum demişsiniz. Tamam yapma güzel arkadaşım. Ben sana yapıyorsun mu dedim? Eğer öyle anladıysanız yanlış anlaaşılmışım. Ben YAPMAYIN dedim. Yaparsanız yanılırsınız ben yapıvereyim diyenede kanmayın. Böyle beklentiler içinde olmayın istedim. İlla logo vs gerekli ise bunu yetkili insanlarla yapın diye avsiyede bulundum sadece..
Amacım size bu tür hareketin doğru olmadığını izah etmekti. Yol göstermekti.

Belki daha iyisini bulurum diye düşündüm demişşsin. ama mesaj içeriği farklı algılamama sebep oldu. Çünkü anahtar kelimeler yoktu.
--
Ben olsam sizin yerinizde mesaj içeriğini şöyle yapardım;
merhaba,
Bana kartvist veyada brosür lazim bana yardim edebilirseniz cok sevinirim
bende çeşit var fakat yeterli gelmiyor o yüzden alttaki konularla alakalı farklı çalışmalar arıyorum.
Müzik, Kamera, fotograf, Dekorasyon
Yardımcı olan arkadaşara şimdiden teşekkürler.
--
--------------------------------------------------
Birde özel mesaj durumu olmayan mesajları bana mesaj atmayın. Buralara yazınki bunları okuyan bi başkasıda bilgilenmiş olsun.

Zaten forumların amacı doğru bilgiyi bulmak, bulana kadar da tartışmak değilmidir?
saygıyla..

Tarih: 13 Mayıs 2009, 20:09 - İp: 85.***.**2.119
memo1991
memo1991 (üye)
Gaziantep / Meraklı

bende senin yerinde olsam söyle yazardim
bir kartvisit yapmak icin Kurumsal kimlik çalışmaları yapan ajanslardan bu konuda yardım alabilirsiniz. KArtvisit yapmak okadar kolay degil.

saygilarla

Tarih: 16 Mayıs 2009, 11:52 - İp: 78.***.**0.168
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Tarih: 16 Mayıs 2009, 13:19 - İp: 78.***.**5.164
  • 1