chveneburi
chveneburi (üye)
İstanbul / Meraklı

Karikatür Yapımı..

Merhaba arkadaşlar aranızda karikatür
yababilen arkadaşlar varmı acaba?
Varsa bana mesaj atsın acilen iletişime geçmem gerek karikatür çizmeyi bilen biriyle..

Tarih: 22 Mayıs 2007, 12:56 - İp: 85.***.**8.39
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

sen normal resmini çek photoshopun filtreleri senin istediğin şekle getiriyor diye biliyordum ama tam kapsamlı bir bilgim yok senel ile çizdirmek istersen o ayrı.

Tarih: 22 Mayıs 2007, 17:58 - İp: 85.***.**4.243
rasit
rasit (üye)
İçel / Meraklı

http://www2.ambientdesign.com/forums/viewtopic.php?p=20990

buraya bak ve ArtRage programını dene

Tarih: 22 Mayıs 2007, 18:04 - İp: 85.***.**8.203
hattatakif
hattatakif (üye)
İstanbul / Meraklı

tam olarak nasıl bişey istiyorsun
karikatür çizmek mi karikatür çizdirmek mi
benim bu konuda pek çok çalışmam var ama önce elde çizip sonra bilgisayarda işliyorum

Tarih: 22 Mayıs 2007, 23:52 - İp: 85.***.**2.12
chveneburi
chveneburi (üye)
İstanbul / Meraklı

Açıkcası şu ki ben düğün davetiyeme kendi karikatürümü koymak istiyorum bunun için önce benim ve nişanlımın gelinlik ve damatlık içinde çizilen karikatürü lazım..

Art rage denedim ama ben hiç birşey yapamadım onda yapılacak gibi değil zaten çok acayip bir program el ile çizilip sonra bilgisayara atılabilir aslında..

Ben çizdirmek isityorum birine ve nasıl yaparım kime yaptırırım bilmiyorum ilgniz için tşkler

Tarih: 24 Mayıs 2007, 16:15 - İp: 85.***.**8.39
mizahci
mizahci (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

İstanbulun neresinde oturuyorsunuz bilmiyorum ama mısır çarşısı taraflarında yada istiklal caddesi üzerinde bu işi yapan seyyar yada dükkan sahibi kişiler mevcut ama bence en profesyoneli ve müthişi gideceksiniz bir karikatür dergisine rica edeceksiniz örneğin beyoğlu'nda leman dergisi olabilir oradaki karikatür ustalarına;yaparlarmı bilmiyorum ama en güzel yol belirttiğim mekanlardaki esnaf sanatçılar...Kolay gelsin Allah mutlu mesut etsin...

Tarih: 25 Mayıs 2007, 09:02 - İp: 88.***.**1.128
salih529
salih529 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

dreamvear desteğüyle olarak biliyorumama sen yinede araştır

Tarih: 25 Mayıs 2007, 15:50 - İp: 88.***.**8.220
akuma
akuma (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

corel painter i dene youtube painter tutorials yaz çıkar bu tür işlemler için painter kulanılıyor

Tarih: 22 Şubat 2008, 15:31 - İp: 88.***.**8.203
  • 1