process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Hangi Kesim Programı Ve Hangi Renk

arkadaşlar mrb.hangi kesim programı ve hangi renk fon kullanalım.net bilgi lütfen.bu arka rengi perdeyi boyayarak çözebilirmiyiz.birde bu programı temin etmek istiyorum.internettekilere baktım çoğu başka bişi çıkıyor veya şifreleri doğru çıkmıyor.yardımcı olan arkadaşlara tşk ler

Tarih: 31 Temmuz 2008, 15:19 - İp: 85.***.**6.100
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ben microsof windows'tun içinde gelen paint programını kullanıyorum renk olarak beyaz bana yetiyor..
program her windowsta birlikte gelir.
başlat>programlar>donaltılar>paint
yolunu kullanabilirsin..
kolay gelsin...

Tarih: 3 Ağustos 2008, 09:35 - İp: 88.***.**4.201
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

renk olarak çok açık renkleri tavsiye ederim ama kesim programları konusunda bir kaç tane var hangisi eline ve mantığına yatarsa oınu kullan ama en güzeli cs nin kendisi derim( knock out2,primatte,mask pro gibi programları kesim prog olarak deneyebilirsin)

Tarih: 3 Ağustos 2008, 16:53 - İp: 78.***.**4.139
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Vertus güzerl bir plug in. Bence siyah kullanma. Bu hafta özle bir müşterimize stüdyo çekimi yaptık ben fonun siyah olmamasını istedim çünkü kesimlerde bence olmaması gereken bir renk siyah. isterse kişinin saçı beyaz olsun eger kesmek için çekiyorsan siyah kullanmıyacaksın bence açık gri en iyisidir. Sonuçta müşteriden 1400 dolar gibi bir gelirimiz oldu ama gelin bana sorun siyah fon insanı çok zorluyor kesmede

Tarih: 3 Ağustos 2008, 18:32 - İp: 78.***.**7.217
  • 1