pıto
pıto (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoshop 7 İle 9 Arasındaki Fark

selam arkadaşlar ben 3 yıldan fazladır fotoshop 7 kullanıyorum ondan önce 5.5 kullanmıştım neyse fotoshop 9 yada 10 versiyonu ile 7 çok farklımı bunu merak ettim kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkürler

Tarih: 31 Mayıs 2007, 19:26 - İp: 88.***.**1.150
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

olaya biraz da teknik açıdan bakalım arkdaşlar gözle görünür bi değişikliği fotoğrafçı arkadaşlarımızın çoğu göremez.
Eğer İngilizceniz Sağlamsa Photoshopun yeni sürümdeki farklılıkları için yapmış olduğu açıklamalarda yazmaktadır. ben kendim okumadım o kadar iyi ingilizcem yok çok grafiker arkadaşım hatta bilkom da satış temsilcisi arkdaşlarım var onlardan biliyorum...

zaten bir farklılık olmasa adam milyon dolarlar yatırım yeni bir program yaptırmaz.

yeni sürümlerin farklılıkları
Feather pixelleri daha iyi tanımakta.
fotoğrafı ekranda istediğiniz kadar oynatabilirsini (F tuşuna basarak fotorafı oynatın.) 7de monitörün dışına çıkmaz..
CS sürümüden sonra brushlara hardness dediğimiz sertlik yumuşaklık özelliği gelmiştir.
ayrıca brushlar olsun stampa olsun plessurelar geliştirilmiştir.
liquify, extract dahada gelistirilmistir.
filter galery eklenmistir. yeni filtreler gelistirilmistir.
view menüsü altındaki bir çok şey yenilenmiştir.

aklımda kalan bunlar...

Tarih: 17 Ağustos 2007, 17:02 - İp: 88.***.**2.158
atilgan722
atilgan722 (üye)
Diyarbakır / Meraklı

1- ASUS P5B İNTEL
1--2.8 DUAL 2+2 MB İŞLEMÇİ DÖRT CEKİRDEK
2- 1 BG DUAL KİNGSTON 667 MHZ RAM
1-200 GB 7200 SATA DİSK
1-DVD RW
1- EAX1600 PRO 512 MB EKRAN KARTI
1- 400 WATT KASA
1- MULTİMEDİA KLAVYE
1-A4 TECH OPTİK MAUS
1-WİNDOWS XP HOME VEYA VİSTA BASİC LİSANS
valla pc den pek anlamam ben
bilgisayarcımın bana listelediği bunlar fotoshop 7 kasar dedi ben onun yalancısıyım kosovalı verdiğin bilgi için tekrar teşekkürler

Pıto arkadas Senin bilgisayarcı her kimse ya bilgisayardan anlamıyor yada sana yalan söylemiş senin pc nin özellikleri oldukça güzel ve sen bu pc ile Oldukça iyi çalışabilirsin Pc nin hızını İŞlemci ve ram Yönetir senin ram 1024 (1 GB) İşlemci 4 çekirdekli Yani pc'in seri Birde sana sunu sölim Photoshop Agır bir program

Tarih: 19 Ağustos 2007, 17:58 - İp: 85.***.**3.178
mucahit33
mucahit33 (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler

Tarih: 18 Kasım 2008, 21:22 - İp: 78.***.**3.178