fiyonkmakarna
fiyonkmakarna (üye)
İstanbul / Meraklı

Fotoğrafa İmza

Fotoğraflara logo imzamızı eklemek istiyoruz bir köşeye mesela.bunu nasıl yapabiliriz.
örnek foto:
http://g1205.hizliresim.com/x/x/72mvk.jpg

#fiyonkmakarna' tarafından 29.05.2012 15:11:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2012, 14:38 - İp: 88.***.**2.29
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

katman desteği olan bir çok program bunu yapabilir. ben şahsen photoshop ile yap diyorum

Tarih: 29 Mayıs 2012, 17:25 - İp: 88.***.**1.33
fiyonkmakarna
fiyonkmakarna (üye)
İstanbul / Meraklı

yapabilmeyi gerçekten isterdim,bilen anlatan biri olursa seve seve denerim

Tarih: 29 Mayıs 2012, 19:31 - İp: 88.***.**2.95
macro3d
macro3d (üye)
İçel / Amatör

Aslında kolay.. Öncelikle gereken güzel bir font ( yazı tipi ) ve ardından o kelebek gibi ( ona özenmemek için başka bir şey bulabilirsiniz ) bir png resimi ( arka tarafı transparan olan ) yazdığın yazıyla birleştirip değişik şekillere sokabilirsin. Tabi orta seviye bir bilgiyi gerektiriyor.

Tarih: 15 Haziran 2012, 09:06 - İp: 78.***.**1.84
evrenozbilen
evrenozbilen (üye)
İstanbul / Meraklı

basit (Windows Paint): paintte imza koyulmasi istenen fotograf acilir, "A" simgeli butona basilir, yazinin yazilacagi yer secilir, font tipi ve boyutu ve rengi secilir, imzayi (metni) yazabilirsiniz...

orta (PhotoScape): Ücretsiz photoscape programi internetten bulunur ve indirilir. Düzenleyici bolumunden metin yazma penceresinden; font tipi ve boyutu, renk, saydamlık, gölge gibi ozellikler secilerek imzayi(metni) yazabilirsiniz.

gelismis (Photoshop): Photoshop programi ile herhangi bir imajdan tutun da kendinizin cizebilecegi/olusturabilecegi vector cizimde dahil olmak uzere farkli yazi efektleri ile guzel imzalar yapabilirsiniz. Photoshopta yapabilecekleriniz hayallerinizle sinirlidir...

Kolay gelsin...

Tarih: 22 Haziran 2012, 11:12 - İp: 95.***.**2.18
  • 1