qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

Forumun En Iyılerını Secıyoruz...

#qawsed58' tarafından 01.12.2007 00:28:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Temmuz 2007, 19:28 - İp: 195.***.**7.67
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence bütün arkadaşlar iyi bizleri buraya yazdığınız için teşekkürler,ama ben bugün siteden ayrılan kara muratı tavsiye ediyorum belki aramıza geri döner ,hepinize ayrı ayraı teşekkür ederim

Tarih: 7 Temmuz 2007, 19:01 - İp: 88.***.**6.35
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Bence de KARAMURAT evet arkadaşlar KARAMURAT gittiği için değil dönsün geriye demek için değili, gerçekten bu işten anladığı için bence KARAMURAT.......................BİZLERİ YALNIZ BIRAKMA

Tarih: 7 Temmuz 2007, 20:26 - İp: 85.***.**7.253
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu BöLüme Girmiyordum Ama Bu Konuyu Görünce Yorum Yazmak İstedim..

Ben Diyorum Ki Burda Forum En İyisini Seçeceksiniz.. Bunu Biraz Zor Yaparsınız Bu Konuya Yorum Yazan Herkez Zaten Emeğin KarşıLığını BiLen Ve Siteye SürekLi BirşeyLer Vermek İsten AbiLerim KardeşLerimLe DoLu.. Bana Sorsanız Tek Bir İsim SöyLeyemem aranızda Tek Bir İsim SöyLeyebiLen Çıksın Hemen Onu Seçmek Zorunda KaLacaksınız

Neyse Şuan AkLıma GeLenLeri SöyLeyim Ben Çok FazLa Takip Etmiyorum Siteyi Ama Gözüme Direk ÇarpanLar..

SanatSever,KaraMura,Kutay,qawsed,Steve,Z_Yazgan,GayseriLi,Fotomerve1,GökTürK,OLtuLu,Hudemirtaş Ve Siteye Yeni BaşLayan Ve Çok DeğerLi ÇaLışmaLarınız BizimLe PayLaşan Aykut...
Unuttuğum Ve Yazmadığım KişiLerde Vardır Kusura Bakmasın İlk AkLıma GeLenLeri Yazdım..

Yada İLLa Biri Olacak Diyorsanız Beni Seçin PLaket FaLan Verin altından Konu Kapansın

#Sip_Sak' tarafından 07.07.2007 22:59:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Temmuz 2007, 22:57 - İp: 88.***.**8.71
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

aslinda konunun basligini degistirmem gerekirdi cunku cevap yazildikca dusunceler degisti burada sadec kucuk bi yarisma duzenleyip forumu fon cilginligindan kurtarmak ti amac tabiki bu sitede ki cogu insan seviyeli ve saygiya deger insanlar ben hala kucuk bi yarisma duzenleme kanisindayim hem degisik bi sey olur
3 bolum icin 3 er kisi secelim cunku zaten fazla katilimci yok hatta simdiye kadar kimse cikipta ben su bolumde yarisayimda demedi
eger sizde olur diyosaniz yarismak isteyenler (tabiki sadece eglenme ve hava degistirme amacli)buraya not biraksin saygilar

bu arada artik konunun adi artik FORUMUN EN IYILERI....

Tarih: 8 Temmuz 2007, 03:22 - İp: 195.***.**9.85
oltulu
oltulu (üye)
Erzurum / Stüdyo Fotoğrafçısı

abilerim size gerek yok ben seçtim KaRa...MuR@T...? itirazı olan varmıı......

Tarih: 8 Temmuz 2007, 09:37 - İp: 88.***.**3.215
ozkanturk
ozkanturk (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

ben aranıza dün katıldım ama ilk dikkatimi çeken isim SANATSEVER oldu

Tarih: 8 Temmuz 2007, 10:05 - İp: 85.***.**2.161