kayserim
kayserim (üye)
Kayseri / Meraklı

Elbise Dolabı Ve Vesikalık Fonlar..

Tarih: 2 Mart 2007, 16:04 - İp: 85.***.**3.241
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

görünmez dolap galiba..ortada birşey yok

Tarih: 2 Mart 2007, 16:20 - İp: 85.***.**1.100
kayserim
kayserim (üye)
Kayseri / Meraklı

arkadaslar burdan yukleyin kusura bakmayin simdi duzelttim....

http://rapidshare.com/files/19028633/elbise_dolabi.rar.html

Tarih: 2 Mart 2007, 16:33 - İp: 85.***.**3.241
fotoali
fotoali (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

TEŞEKKÜRÜ Bİ BORÇ BİLİRİZ EFENDİM...

Tarih: 2 Mart 2007, 16:36 - İp: 88.***.**2.85
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Paylaşım İçin Teşekkürler..

Tarih: 2 Mart 2007, 19:25 - İp: 88.***.**1.246
tosunami52
tosunami52 (üye)
Yurtdışı / Haber Fotoğrafçısı

Yuh yaniii forumda olan elbise dolabini habire alip baskasi da yukluyoo bide kendine lanse ediyo bukadarinada pes dogrusu

Tarih: 2 Mart 2007, 23:30 - İp: 82.***.**8.241
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

tosunami52...yakın takipcisin evet sana katılıyorum forma göz atmadan içeriye atlayan kişler biras sorumsuzca davranıyorlar bu konuyu ben ve diğer bir arkadaş vermiştik hatırlatmada yarar var diye düşündüm.konuları incelemeden konu yayınlamalarına karşıyım

Tarih: 3 Mart 2007, 00:45 - İp: 88.***.**2.122
kayserim
kayserim (üye)
Kayseri / Meraklı

belki sinirlenmekte haklisniz ama yuhhh falan demis arkdaslar okuyunca sok oldum gercekten e tabi kotu soz sahigine aittir...ben bisey demiyorum forumdan alipta tekrar foruma atacak kadarda bilincsiz degilim.,,,sizin gibilere paylasim ypanda hata....

Tarih: 3 Mart 2007, 00:53 - İp: 85.***.**3.241
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

kayserim.....nernereye girersen gir bu kapdan içeri olur forum olur nebiliim oda olur giriş adaabı ve edaaaabı vardır etrafa ve odaya uyum sağlamak için önce kişler tanınır çevre tanınır vs. vs.falan filan konular bilinmesi gerekiyor o arkadaşta bizden aldığını zannetti hata senin konuyu forumu takip etmemen bilakis bu tür konuşmalar doğal deil ama haklısın sende hemen öfkelenme onun yerine koy kendini değerlendirme yap kolay gelsin.(sözlerimden anlam cıkarma tavsiye olarak düşün)

Tarih: 3 Mart 2007, 01:05 - İp: 88.***.**2.122
kayserim
kayserim (üye)
Kayseri / Meraklı

ben hic bisey demiyorum forum adabida nasil olur gayet iyi bilirim eevt yeni uyeyim ve butun fonlari tektek indirip inceleyemem ki indrimedimde zaten butun fonlari... bi arkdasim yollamisti baan bende koyayim dedim zaten baskada koyacak fonum yok...yani sizlerle paylasacak fonum yok cunku gerek duymuyorum insanca anlatilmasi gerekn biseyi cok kaba bi sekilde soylemek sizler iicin normal olabilir ama ben kaldiramam boyle seyleri ...selametleeee

Tarih: 3 Mart 2007, 01:12 - İp: 85.***.**3.241
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

kayserim...burada yapılanlar sana olan kastımızdan deil kızma hemen bana kalırsa bu forum dostluğun paylaşımın sınızsız olduğu bir site.kızman yersiz deil hani haklısın ama öfkelenip kapıyı hızla çarpma ben aramızıza hoş geldin diyorum ...yol senin....

Tarih: 3 Mart 2007, 01:29 - İp: 88.***.**2.122