veyselsakir
veyselsakir (üye)
Adana / Amatör

Dış Çekim Albüm Yardımı

Üstadlarımdan bir ricam olacak.Gelin damat dış çekimi yaptım kendi çapımda,arkadaşımın fotoğraflarını çektim.Bunları bir albüm haline getirmek istiyorum.Biraz araştırdım DG FOTO ART ve ALBUM DESIGN isimli programları buldum.Sanırım dg photo art daha iyi fakat 2gb,indirmesi baya uzun sürecek gibi.Tavsiye edeceğiniz başka fotoğraf var mı? Veya dg photo art programının full halinin linki elinizde var mı? Yardımcı olabilecek olanlardan şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Tarih: 3 Haziran 2014, 12:07 - İp: 95.***.**4.141
cuteftp
cuteftp (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kendi çapınızda çekim yapıp bu işten ekmek kazanan insanlardan mı yardım istiyorsunuz?

Büyüksünüz valla....

Tarih: 3 Haziran 2014, 18:32 - İp: 31.***.**6.6
merhamet
merhamet (üye)
İstanbul / Meraklı

cuteftp siz bu isi annenizin karninda ögrendiniz galiba.
Insanlara yardimci olmak ne kadar zor sizin icin.

Tarih: 4 Haziran 2014, 15:18 - İp: 92.***.**2.57
sfkbay
sfkbay (üye)
Ankara / Amatör

Bu tarz lisanslı programların ancak deneme sürümünü indirip kurabilirsin.Bakmadım ama genellikle 15-30 gün arası deneme sürümünden faydalanabiliyorsun.Bir defalık kullanacaksan eğer programı indir,albümünü yap.Şayet bu işten para kazanacam diyorsan ya orjinal kurulum yapacaksın yada ... kullanacaksın.(sanırım anladın)

Tarih: 4 Haziran 2014, 22:02 - İp: 91.***.**4.100
cuteftp
cuteftp (üye)

@merhamet, benim ekmeğimi çalan bir insana ben yardım etmem. Anne karnında öğrendim evet...
Ve bildiklerimle de iddalıyım.
Kimseden yardım almam. Yardım istemem. Çünkü her şeyi ben bilirim...
Hakedene yardım ederim. Engin tecrübelerimden faydalandırabilirim.

Yeterli bir cevap mı sizin için?
Sırf bu mesajı yazmak için mi üye oldunuz? Yoksa siz de mi sömürücüsünüz?

Tarih: 5 Haziran 2014, 21:03 - İp: 31.***.**6.6
merhamet
merhamet (üye)
İstanbul / Meraklı

Sevgili cuteftp
Her zaman cok bildigini idda edenler en cok yanilanlar olmustur, yanilmamaniz temennisi ile bilesiniz ki bir mum diger bir mumu tutusturmak isigindan hic bir sey kaybetmez.

Ne kast ediyorsunuz sömürücü müsünüz derken?

Tarih: 7 Haziran 2014, 02:59 - İp: 92.***.**0.95
cuteftp
cuteftp (üye)

Direkt programı isteseydi dvdler halinde yollardım kargoyla. Program 58 (ellisekiz) GB çünkü. Fakat söylenene bakın. "Kendi çapımda gelin damat dış çekimi yaptım" Bunu yapmak fotoğrafçıların işidir. Sırf bundan evini geçindiren insanlara haksızlık olmamış mı?
O fotoğraf çektirenler de ayrı tabi...
Ben internette 8 liraya kartvizit yapanlarla değil, aradaki aracılarla 15 liraya kartvizit bastırtırım. Neden mi? bilmiyor muyum sanki daha ucuza yapanların olduğunu? Ama onların da kazanç kapısı bu... Onlar da kazansın ben de...
Maksat birilerinin kazancına engel olmamak.
Haa diyeceksiniz ki "arkadaş çok güzel foto çekiyor o yüzden ona çektirmiş" Kendi çapında çeken insanın fotoğraf makinesinden başka ekipmana sahip olması biraz saçma ve iyi bir fotoğrafçı ise fotoğraf işleme yazılımlarını zaten bilir...

Tarih: 7 Haziran 2014, 13:48 - İp: 31.***.**6.6
cuteftp
cuteftp (üye)

Direkt programı isteseydi dvdler halinde yollardım kargoyla. Program 58 (ellisekiz) GB çünkü. Fakat söylenene bakın. "Kendi çapımda gelin damat dış çekimi yaptım" Bunu yapmak fotoğrafçıların işidir. Sırf bundan evini geçindiren insanlara haksızlık olmamış mı?
O fotoğraf çektirenler de ayrı tabi...
Ben internette 8 liraya kartvizit yapanlarla değil, aradaki aracılarla 15 liraya kartvizit bastırtırım. Neden mi? bilmiyor muyum sanki daha ucuza yapanların olduğunu? Ama onların da kazanç kapısı bu... Onlar da kazansın ben de...
Maksat birilerinin kazancına engel olmamak.
Haa diyeceksiniz ki "arkadaş çok güzel foto çekiyor o yüzden ona çektirmiş" Kendi çapında çeken insanın fotoğraf makinesinden başka ekipmana sahip olması biraz saçma ve iyi bir fotoğrafçı ise fotoğraf işleme yazılımlarını zaten bilir...

Tarih: 7 Haziran 2014, 13:50 - İp: 31.***.**6.6
  • 1