vahit1
vahit1 (üye)
Adana / Amatör

Değerli Photoshop Ustaları Lütfen

arkadaşlar forumda araştırdım ama bulamadım ben photosopta fotomontaj yapıyorum ancak bi sorun var mesela vücuda sonradan eklediğim kafayı vücutla aynı renkte yapamıyorum yani doku kopyalar gibi sonradan eklediğim parçanında vücutla aynı renkte olmasını istiyorum ayarlardan denedim ama olmuyor bilenler varsa bir el atsanız şuna şimdiden teşekkürler

NOT : ek olarak mona lisa resmini ekliyorum biraz yakınlaşında dokusu çok farklı eski gibi bu resme eklediğim kafanın vücüduyla aynı dokuda olmasını istiyorum

ÖRNEK

[/IMG]

Tarih: 8 Ekim 2005, 12:04 - İp: yok
vahit1
vahit1 (üye)
Adana / Amatör

YA ABİ 66 KİŞİ BAKMIŞ AMA DAHA 1 KİŞİ BİLE CEVAPLAYAMAMIŞ YA BU KADARMI ZOR BİR SORU BU

Tarih: 9 Ekim 2005, 13:02 - İp: yok
tamerahmet
tamerahmet (üye)
Yurtdışı / Amatör

acıkcası bende ne anlatmak istediğini pek anlamadım daha dogrusu verdiğin ornek resimden pek bi şey anlamadım renk olayıda görme işi biraz yani teknikden ziyade.

Tarih: 9 Ekim 2005, 22:58 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

bence bu sordugun sorunun kesin bir recetesi yok sadece deneme ve yanilma yontemi .... yalniz iki foto arasindaki en iyi renk uyumu colormatch araciyla oluyor !!! ben bir deneme yaptim ama tabiki genede cok iyi bir sonuc cikmadi !!!

#ersin' tarafyndan 16.10.2005 14:38:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ekim 2005, 01:27 - İp: yok
vahit1
vahit1 (üye)
Adana / Amatör

HELAL BE KARDEŞİME EN SONUNDA BENİ ANLIYAN BİRİSİ ÇIKTI KARDEŞİM BENİM ABİ NASIL YAPTIN BUNU TEN RENGİNİ HİÇ BOZMAMIŞSIN SONRADAN EKLEDİĞİN MONTAJIN RENGİNİDE UYARLAMIŞSIN SÜPERSİN KARDEŞ NASIL YAPTIN BU MONTAJI HATLARI İYİ BİRLEŞTİRMİŞSİN VE MONTAJ YAPTIĞIN RESMİ NASIL TEN RENGİNİ UYARLADIN BİRAZ ANLATIRSAN SEVİNİRİM AYRICA İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER

#vahit1' tarafyndan 10.10.2005 02:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ekim 2005, 01:58 - İp: yok
fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

leonardı da vimci yapardı yaşasaydı bende gelin kafalarını denedim olmadı vazgeçtim

Tarih: 16 Ekim 2005, 00:59 - İp: yok
  • 1