ozsedanil
ozsedanil (üye)
İzmir / Firma

Coreldraw-adobe İllistrator

merhaba arkadaşlar,
forumu uzun zamandır takip ediyorum paylaşımlarınız çok güzel gerçekten hepiniz çok değerli insanlarsınız. bugune kadar hiç konu açmadım paylaşım da yapmadım çünkü ben sizin gibi fotoğrafçı değilim aam photoshop kullanmayı çok seviyorum sizin de çalışmalarınızı inceliyorum.ve forumda pek bayanda göremedim bu yüzden çekimser kalıyorum. forumda paylaşım yapamıyorum ama uzun zamandır grafikerlik yapıorum. photoshop konusunda biraz acemiyim coreldraw - adobe illistrator ve freehand programlarını iyi biliorum.
takvimleriniz için bu gibi vektörel programalar çok iyidir. bunları öğrenmek isteyen arkadaşlara msnden yardımcı olabilirim.
herkese paylaşımları için teşekkürler.

Tarih: 11 Ocak 2007, 14:42 - İp: 85.***.**1.70
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba ben corel ögrenmek istiyorum daha önce bir arkadaşta gördüm corelde çok güzel resimler yapmıştı yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

#batuhan19b' tarafından 07.03.2007 12:08:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ocak 2007, 01:46 - İp: 88.***.**4.217
sancar_
sancar_ (üye)
Kayseri / Firma

merhaba öncelikle 2007 takvimi için oturup tek tek corel draw'da yazdım mutlaka daha kısa yolu vardır elinizde 2007 takviminin cdr formatında varsa rice edeceğim teşekkürler

Tarih: 12 Ocak 2007, 11:52 - İp: 81.***.**4.164
foto_a
foto_a (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

mrb ozsedanil ben ıllıstratör kullanıcam frehand artık geliştirilmiycekmiş sanırım .bu praogram hakkında giriş için bana küçük bilgilerle yardımcı olursan sevinirim.msn adresim [email protected] programı temin ettim photoshop tan farkı yok gibi görünüyo en azından görünüm açısından zorluk çekmem sanırım.ama tabi amaç farklı mutlaka kullanımda farklı.tabela ve logo tasarımları için bu programı kullanmam önerildi.yardımlarını bekliyorum .şimdiden Teşekkürler...

Tarih: 16 Nisan 2007, 15:05 - İp: 88.***.**8.190
iso87
iso87 (üye)
Çanakkale / Meraklı

beni eklerseniz anlşabileceğime inanıorum ben grafikerlik yapıyorum kendi firmam var corel fotosohop biliyorum ama corel hakkında sorabilecek bişey ler var galiba [email protected]

Tarih: 16 Nisan 2007, 16:10 - İp: 88.***.**3.212
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş site hakkındaki düşüncelerin için teşekkürler bence yaptığın çalışmalardan burada örnekler gösterirsen buradada ilgilenen arkadaşlar olursa sorarlar diye düşünüyorum mesela ben takvim programı ile ilgilenirim ama bir örnek göstersen sevinirim

Tarih: 16 Nisan 2007, 18:07 - İp: 88.***.**3.137
reccci
reccci (üye)
Malatya / Amatör

banada corel conusuda yardımcı olursan çok sevinirim [email protected]

Tarih: 20 Nisan 2007, 15:15 - İp: 88.***.**9.244
  • 1