darkblood
darkblood (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çokmu Zor Sizce

arkadaslar aranızda yapabılırım dıyen varmı gercekten zorlu bence
http://img137.imageshack.us/img137/7761/mgah8.jpg

Tarih: 13 Kasım 2007, 12:08 - İp: 85.***.**5.26
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

tam tersi çok kolay

Tarih: 13 Kasım 2007, 12:15 - İp: 81.***.**3.185
darkblood
darkblood (üye)

yaptınmı hemenn

Tarih: 13 Kasım 2007, 12:16 - İp: 85.***.**5.26
alpalp
alpalp (üye)
Eskişehir / Meraklı

yok baba bu kolay değil burun falan bitmiş hatlar belli değil çok fazla benek benek bir cilt var kadife kağıttan kaynaklanan sorun bu çatlaklardan bahsetmiyorum bile ne bilem belki yeni bir burun transferi fena olmaz ha birde yeni bir dudak falan iyi olur ama ortaya çıkan resim değişik görünür be ...... beni aşar bu resim ... yaptığım iş iyi olmaz yani....

Tarih: 13 Kasım 2007, 12:20 - İp: 194.***.**7.142
darkblood
darkblood (üye)

valla ben yapamadım bakalım hangımız halledıcek

Tarih: 13 Kasım 2007, 12:25 - İp: 85.***.**5.26
darkblood
darkblood (üye)

kım yapavılcek bakalım

Tarih: 13 Kasım 2007, 12:28 - İp: 85.***.**5.26
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çevir Gazı Yanmasın..

http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=22520

Meyve Veren ağacı TaşLarLar'mış Ya O Hesap Bir Kez OLsun Bu KonuLarı İnceLediniz Mi ?

Hayır Çokmu Zor Çok Mu KoLay Çok Çok Basit HeLe ELinizde BöyLe NimetLer Varken HaLa İşin KoLayına Kaçıp Kendinizi TembeLLeştiriyorsunuz

Bu Konuya Bakıpta Öğrenemiyorum Diyen Açık Konuşsun Söylesin..

Ben GerizekaLıyım AnLayamıyorum Diyen PS'iLe Hiç Uğraşmasın.

Tarih: 13 Kasım 2007, 15:13 - İp: 85.***.**2.100
darkblood
darkblood (üye)

nediyosun sen lan gaz felan yas olarak sızden kucugum ama laflarınızı cekıp altta kalıcak kardarda salak degılım haddını m bıl burası paylasım sıtesı yapamadım foruma attım yardım gelır dıye kelımelerıne dıkkat et

Tarih: 13 Kasım 2007, 15:48 - İp: 85.***.**3.39
DigitalArt
DigitalArt (üye)

darkblood
nediyosun sen lan gaz felan yas olarak sızden kucugum ama laflarınızı cekıp altta kalıcak kardarda salak degılım haddını m bıl burası paylasım sıtesı yapamadım foruma attım yardım gelır dıye kelımelerıne dıkkat et

KeLimeLere Kimin Dikkat Etmesi Konusunda YazdıkLarımızı Okursak Okurkende AnLarsak BebLki HakLıyı Haksızı Ayırt EdebiLirsin..
Madem Yaş OLarak Küçüksün Öğreneceğin Çok Şey Varken Neden BöyLe Gereksiz ŞeyLerLe OyaLanıyorsun AL ELine Fotoğrafı SaatLerce Uğraş Kendi Emeğin OLsun İyiside Kötüsüde Senin OLsun,Gözünün Nuğru Olsun.
60 Yaşındaki Bir Adam PS KuLLanmayı Öğrenirken Biz GençLer Neden KoLayı Seçiyoruz Acaba ?

Tarih: 13 Kasım 2007, 16:01 - İp: 85.***.**9.39
darkblood
darkblood (üye)

evet belkı kendı yaptıgımız herzaman daha ıyı ama surda kendımızı gelıstırmeye calısıyoruz gosterdıgın paylasımda sadece gostersı bence acıkca kımse bıldıgını anlatmıyo bazı arkadaslardan allah razı olsun hakını yemıyorum bılgı paylasanlar var ama bazıları sadece gosterıs yapıyo...

Bildigini paylasmayan alim alim degildir...

Tarih: 13 Kasım 2007, 16:22 - İp: 88.***.**2.129
DigitalArt
DigitalArt (üye)

BazıLarını Ne Yapacaksın.. Hakkını Yemediğin İnsanLar Sana FazLasıyLa Yeter..

Neden Şansını ZorLuyorsun?
Bu Fotoğrafı Kimse Yapmasın Sana Yardımcı OLmasın Demiyorum.
Diyorum Ki! BirşeyLer Öğren Yapamıyorum Diyerek Pes Etme..

alpalp
(''kadife kağıttan kaynaklanan sorun bu çatlaklardan bahsetmiyorum bile ne bilem belki yeni bir burun transferi fena olmaz ha birde yeni bir dudak falan iyi olur ama ortaya çıkan resim değişik görünür'')

Yeterince BiLgi Vermiş Bence Daha Neyi BekLiyorsun Ki.. Eğer AnLamıyorsan Seni Sıkıntıya Sokuyorsa Bu PS İşi, Bırak Başka İşLerLe Uğraş Bence. Senin İçin Daha HayırLı OLur BeLki.

Tarih: 13 Kasım 2007, 16:39 - İp: 88.***.**9.127