cihatcolor
cihatcolor (üye)
Niğde / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu Rutuş Hakkında

arkadaşlar bu rutuş hangi proğramda yapılmış bilgi verirmisiniz merak ettim teşekkürler

Tarih: 15 Ocak 2008, 12:35 - İp: 88.***.**8.50
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bi araLar Cpac İmage KuLLanmıştım.. Gösterdiğin Örnek Rutuşun Aynısını AlabiLirsin...

Roll FiLm Üzerine KaLem Rörtuş'u Gibi Duruyor Çok İyi Sonuç Alıyorsun..

%80 Cpac İmage dir.

Tarih: 15 Ocak 2008, 12:38 - İp: 78.***.**7.46
cihatcolor
cihatcolor (üye)
Niğde / Stüdyo Fotoğrafçısı

sonunda fotoğrafı eklemeyi basardım diğer konular hakkında sizden özürdilerim bu rutuşu merak ettim fikriniz varsa paylasırsanız sevinirim

Tarih: 15 Ocak 2008, 12:39 - İp: 88.***.**8.50
orhankan
orhankan (üye)

bu rutuş photoshopta ve plugin kullanmadan yapılmıştır. en azından ebn öyle yapıyorum.. ama bu yeterli değil çünkü bu detaylar fotoğrafta çıkmaz.. ben daha iyisini yapıyorum zaten..

Tarih: 22 Ocak 2008, 16:52 - İp: 88.***.**0.32
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ya benim hiç bilgim olmayan bir konu (ki yaklaşık 15 senedir profesyonel poşotop kullanırım)

yada anlamsız bir soruya verilen anlamsız cevaplardan oluşan bir konu.. (ve gidişhat)

pardon ama biz fotoğrafın rötüşsüz halini göremiyoruz ki yapılmış "RÖTÜŞ"u tespit edip teşhis edelim..

belki fotoğrafın orjinali bu.. hiç rötüşsuz hali bu ???

ayrıca ben tüm rötüşları hiç bir plug-in falan kullanmadan sadece poşotopta yapıyorum.

ha studyo fotoğrafçısı değilim.. hatta benim rötüş tanımım içinde çok daha fazla içerik mevcut.. mesela bir binanın önünde bulunan elektrik direğini komple yok etmek gibi..

ama yinede anlamadım bu topiğin amacını ve içeriğini..

Tarih: 22 Ocak 2008, 17:16 - İp: 88.***.**3.189
akuma
akuma (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu iyi bir rütüş değilki çok büyük bir deri gözenekleri var
abartılmış yani hem deri gözenekleri bu resimdeki kadar kabarık değildir 3ds max ta böle model yapsam yılın kötüsü seçilirdim kesin :D

Tarih: 20 Şubat 2008, 19:36 - İp: 88.***.**8.203
scakir86
scakir86 (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

kpt olabilir.eklenti

Tarih: 18 Mart 2008, 16:14 - İp: 78.***.**7.164
x_life
x_life (üye)

bence rötuş yapılmış fakat daha sonra aşırı derecede sharpen verilmiş bildiğimz gibi çoğu rötuş plugini sharpen dan ziyede blur vererek rötuş atar

Tarih: 18 Mart 2008, 19:07 - İp: 88.***.**4.105
  • 1