kayahan84
kayahan84 (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Beyler Bir Bakın Can Sıkıntısı :)

Tarih: 26 Kasım 2005, 15:02 - İp: yok
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

steve ve mail37 çalışmalarınız güzel olmuş arkadaşlar.
kayahan dostum olmadı ya ninemi ne etmişsin ya kazara ninem görse bunu mahkemelik olurusn animallah

Tarih: 4 Ağustos 2006, 00:39 - İp: 88.***.**6.131
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence müşteriye büyük saygısızlık yapmışsın sizce bu teyze resmini böyle yapacagını bilseydi sana bu resmi çektirirmiydi yada kendi yakınına bunu yaparmısın şimdi savunmaya kalkan arkadaşlar olacaktır kusura bakmayın bunun savunulacak bir yeri yok aramızda yüzlerce fotografçı olan olmayan arkadaş var bir teyzenin resmini böyle yapan bayan resimlerini daha degişik şekillerde yapar diye düşünmeyecekmidir bence meslegimizi kötüye kullanmışsın şakası bile kötü fotoshpta daha neler yapılıyor sen yeni çözdüysen ben ne yapayım en kısa zamanda bu resmi burdan kaldırman dileklerimle kolay gelsin

Tarih: 4 Ağustos 2006, 14:16 - İp: 85.***.**9.228
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Batuhan kardeş bu ne şiddet bu celal??? Kayahan bir şey yapmış. Adını da doğru bir şekilde can sıkıntısı koymuş.''Aramızda fotoğrafçı olmayanlar var, teyzemi byle yapan başka bayanları photoshopta neler yapar''Bunlar ayıp şeyler.Batuhanı tanıyormusun? Tanımadığın bir kişi hakkında nasıl böyle yazarsın???

Tarih: 5 Ağustos 2006, 12:37 - İp: 85.***.**0.138
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Özür,,, yukarda kayahan diyeceğime Batuhan demişim...

Tarih: 5 Ağustos 2006, 12:42 - İp: 85.***.**0.138
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

AHMET ÇİÇEK KARDEŞİM HER CANIMIZ SIKILDIGINDA MÜŞTERİ RESİMLERİNİ ŞEKİLLENDİRMEK YANLIŞ OLMAZMI AYRICA ŞİDDET VEDE CELAL YOK. TAVSİYEM BENCE BUNLARI YAPINCAYA KADAR FOTOSHOPUN DETAYLARINI ARAŞTIRIP KENDİMİZİ GELİŞTİRSEK DAHA İYİ OLURDU İLLEDE BÖYLE YAPILACAKSA BU MÜŞTERİ RESMİNDE DEYİLDE NETTE BULABİLECEGİ BAŞKA RESİMLER ÜZERİNDE YAPILABİLİRDİ DEDİMYA BANA GÖRE SAVUNULACAK BİR TARAFI YOK 48983 ARKADAŞ DAHA VARHEPSİ OLUMLU DÜŞÜNECEK DİYE BİR KAİDEDE YOK. AMA OLMAMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞ SELAMLAR

Tarih: 11 Ağustos 2006, 15:13 - İp: 85.***.**9.200
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Batuhan kardeş 11 Ağustosta yazdığını okudum...

Tarih: 13 Ağustos 2006, 12:26 - İp: 88.***.**5.129
selcukfbsu
selcukfbsu (üye)
İstanbul / Meraklı

YA KARDEŞİM BAŞKA İŞİN GÜCÜN YOKMU NUR YÜZLÜ MÜBAREK İHTİYARI ÇEVİRDİĞİN HALE BAK.NEYSE YİNEDE YARATICILIĞINA SÖZÜM YOK HATTA GÜZEL BİLE OLMUŞ.

Tarih: 2 Eylül 2006, 15:57 - İp: 88.***.**0.198