erkan0718
erkan0718 (üye)
Bursa / Meraklı

Beni Duyan Varmııı :)))

photoshop programında bilgi almak istiyorum yani öğrenmek istiyorum bu konuda bana yardım etmek isteyen arkadaslar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim
sonra bende bilgisayar donanımcısıyım size bende bilgisayar hakkında yardım edebilirim
kendi yazdıgım programlarım bile var paylasabilirim isteyenlere

fazla birşey istemiyorum sadece resimlerime arka fon falan yapabilmek kesmek falan yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 20 Eylül 2007, 17:04 - İp: 88.***.**1.39
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

kardesim once fona koymak istedigin fotolari kesmeyle basla bunun icin bi kac cesit yol var tabi pen tool var yada en basiti silgi bu ikisi hakkinda forumda arama yaparsan cok sey bulursun resimleri kestikten sonra gerisi kolay zaten kestigin resimleri surukleyip birakiyosun istedigin fona...

Tarih: 20 Eylül 2007, 18:01 - İp: 81.***.**0.246
quit
quit (üye)
Bursa / Amatör

erkan kardes sen basla;
takıldıgın yerlerde yaz mutlaka cvp yazan olacaktir burda photoshop konusunda herkes elinden geldigince yardımseverdir. Musterih ol..
İlk baslangic olarak
once bi resim ac
- file / open
- solda gordugun ve bazılarının da sekillerinden anlayabilecegin gerecekler vardır silgi kalem fırca gibi bunları kurcala ne ise yaradıklarını anlamaya calıs
- baska bi resim ac istedigigin bir bolgesini secili hale getirip ctrl + c ile kopyala baska bi resmin uzerine yapıstır.
takıldıgın yerleride sor
Yardımcı oluruz...

Tarih: 20 Eylül 2007, 18:12 - İp: 85.***.**6.23
erkan0718
erkan0718 (üye)
Bursa / Meraklı

çok teşşek ederim arkadaslar uğrasıcam takıldıgımda yardımcı olursanız sevinirim bide bana bildiğiniz eğitici siteler varsa verirseniz sevinirim photoshp la ilgili

Tarih: 20 Eylül 2007, 19:03 - İp: 81.***.**8.219
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

merhaba erkan kardeş öncelikle şunu sorayım eğer yeni başlıyor ve hiç bir şey bilmiyorsan msn de en acemiler için hazırladığım en ince ayrıntılı dosyamı gönderebilirim egitici siteler konusunda
http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=21590

http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=21387

yukarıdaki sayfaları incele

Tarih: 20 Eylül 2007, 23:13 - İp: 88.***.**6.125
erkan0718
erkan0718 (üye)
Bursa / Meraklı

tşk ettim arkadaslar edenden etmeyenlerden
zoru başarabilirim ama imkansız zaman alır demişler

Tarih: 21 Eylül 2007, 00:09 - İp: 81.***.**8.219
  • 1