kızfoto
kızfoto (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

Banada Orta Şekerli Bir Yorum

2 tane Actions birden kullandım hoşuma gitti sizinlenlede paylaşmak istedim

#kızfoto' tarafından 03.02.2007 10:57:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Ocak 2007, 11:40 - İp: 88.***.**5.49
lütfi32
lütfi32 (üye)
Isparta / Amatör

Tarih: 19 Ocak 2007, 23:04 - İp: 85.***.**9.68
zeydur
zeydur (üye)
Nevşehir / Amatör

arkadaşlar herkese gönderdim bu acionları formun icinde bulunan gelen mesajlar bölümüne baksın lütfen,her isteyen arkadaşa gönderiyorum zaten...kusura bakmayın zamanım olmuyor nete girmeye zamanım olsa daha neler yollayacağım bi bilseniz bunlar daha hiç .......yürlerce var elimde

#zeydur' tarafından 20.01.2007 00:14:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Ocak 2007, 23:50 - İp: 85.***.**3.97
serdar.
serdar. (üye)
Zonguldak / Amatör

bı turlu anlayamıyorum bı grup arkadas toplanmıs bırbırlerını pohpohluyorlar gıbı bı durum var burda

hıc olmus mu bu foto puzzle ve mosaıc tarzı calısmalar
zaten baslı basına bı efectır. sen tut bunu uzerıne toprak catlaması seklınde bı efect yap
bu foto kucuk cocukların rsım yapmalarına benzemıs bos kagıdı verırsınız bı de kalem karala gıtsın
karman corman bı bu foto bu
dıyelımkı boyle ıkı efect tarzı bı calıma olacak bırbırlerının onune gecmemesı lazımdı
soyle olsa daha ıyı olmaz mıdı bu kırılma efectını fotınun sadece kenarlarından hafıf ıcerı gırıyor gıbı ama kısı fotosunun uzerıne gelmeyecek seklınde yapılsa daha ıyı olmazmı

bende gruba katılayım barı cok guzel olmus
sureklı boyle yap
dusunce ve kompozısyon her zaman uyusmalı uyusmuyorsa yapmayacaksın
madem yapılıyor yayınlamayacaksın
yada bı karsılıgı varsa yapacaksın

kusmek yok hepımız kardesız calısmalara devam

Tarih: 2 Şubat 2007, 19:24 - İp: 85.***.**2.16
kızfoto
kızfoto (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

yaptığın yoruma dikkat et ne yazdığını oku ondan sonra gönder.Sen kimsinya sitedeki herkesi aşalıyosun.Hemen hemen her yorumundaBu iş senin bildiğin gibi konuşmayla olmuyo icraatle oluyo yap bitane bi fotoğraf bizde haa haklıymış burda yanlış yapmışız diyelim burda herkes yorum yapıyo tamamı senin gibi aşalamıyo Yok efendim yeni öğreniyosan başlama bile bu işe yok bayansın bizde grubu bozmayalım iyi diyelim yok şöyle yok böyle yorum yapıcaksan adamgibi yap.Kimseye emir veremezsin yapmayacaksın diye benim ne yapıp ne yapmayacağıma sen karar veremezsin haddini billllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Tarih: 3 Şubat 2007, 10:58 - İp: 85.***.**4.43
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

serdar bir amatöre göre cok cesurca cevaplar veriyorsun.evet yorum yapılır ama bölede olmazki.biraz daha kibar yorumlar yapsana.insanlara hep önyargılı davranıyorsun be arkadaşım..

Tarih: 3 Şubat 2007, 16:44 - İp: 85.***.**4.171