ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Artistik Rotus

#ersin' tarafından 02.02.2006 23:05:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Ocak 2004, 21:33 - İp: yok
m.ayata
m.ayata (üye)
Tokat / Amatör

Tebrik ederim.Çok güzel olmuş.Özellikle bayanın o solgun rengini çok canlı hale getirmişsin.Bu rötüş işlemini nasıl yaptığını ayrıntılı anlatırsan çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Tarih: 12 Ocak 2004, 21:46 - İp: yok
feris
feris (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

hiç fena değilsin adamım.ama her zaman daha iyisi vardır.

Tarih: 17 Ocak 2004, 15:41 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Feris kesinlikle ben iyiyim diye bir idiam yok!!!

Sadece bu forumda yaptigim seyleri paylasmak istedim !! Ama seninde bir iki calismani gormek isterdik haniiii !!! madem daha iyisin!!!

Tarih: 18 Ocak 2004, 14:01 - İp: yok
feris
feris (üye)

resim gönder aynı resmi yapalım e mail adresim [email protected]

Tarih: 22 Ocak 2004, 12:19 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

#ersin' tarafyndan 02.02.2006 23:08:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Ocak 2004, 22:03 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)

merhaba;
yaptığınız rotuşlama işi gerçekten çok iyi özel bir filtremi kullanıyorsunuz. eğer mümkünse ismini gönderebilrmisiniz.teşekkürler

Tarih: 28 Ocak 2004, 20:16 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Selam .... photoshop disinda hehangi bir sey kullanmadim sadece degisik teknikler kullanarak yaptim . Bir cok layer ,layer modes, blendingmodes, dodge ,burn, healing ,coloning vs,vs iki saat zamanimi aldi. Fakat simdi bir proje uzerinde calisiyorum bu islemleri nasil daha kisa zamanda yapabilirim Action yapma calismasindayim ,bu actionun ismi A dan Z e rotus olacak ve bu actionu satisa cikaracagim .......

Tarih: 29 Ocak 2004, 14:48 - İp: yok
ateist
ateist (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

ersin seni üzmek istemem ama sen rutuş görmemişsin. ben eskiden kalemle yapıyordum.tek derdim aynı rutuşu photoshopta yapabilmekti. Uzun sürdü biraz ama sonunda becerdim. yüzü hiç bozmadan, ve gerçek gibi görönmeli rutuş.eğer aynı rutuşu yaşlı bir insana yapsaydın komik olurdu.aynı resmi benim yapmam 3 DK. alır ve ağzın açık klaır.bana mail at yada msn de görüşelim [email protected]

aradan geçen zaman zarfında sende şuan bunu beğenmiyor olmalısın

Tarih: 9 Ağustos 2004, 17:28 - İp: yok
eos
eos (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

ateist, bence ersin rutuşu en iyi yaptığı iddasında değil daha yeni olduğunu kendisi de belirtmiş eleştiride yapıcı olmak gerekir bence. bazı şeyleri s.dik yarışına çevirmek forumun amacına uymuyor bence.
ersinin rutuşuna gelince yeni olmana karşılık bence fena sayılmaz ama daha naturel olmalıydı. ama bazı mühitlerde insanlar bu tarz rutuşa bayılıyor.
eski ustalara saygım sonsuz ki forumda da çok saygı duyduğum ustalar var. ama saygı duyduklarımdan çok şey öğrendim ve hiç aşağılamadılar beni benden çok iyi olmalarına rağmen.
ÇÜNKÜ ONLAR GERÇEK USTALAR.

Tarih: 13 Ağustos 2004, 00:50 - İp: yok
safircolor
safircolor (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

yaa ersin sen 6 ay öncede yine bu resimlerle bu forumdaydın. yani 6 önce yine bu topicle yine bu resimlerle karsımıza cıkmıştın... neden tekrar yeni birşeylerle cıkmıyorsun ???????

Tarih: 24 Nisan 2005, 11:16 - İp: yok