x_soytari_
x_soytari_ (üye)
Aydın / Firma

Arkadaşlar Yemek Resmi İhtiyaç

Yüksek çözünürlükte yemek resimlerine ihtiyacım var hemide çook acil.

Bir restauranta branda çalışması yapmam gerekiyor tam 34 adet. elimde yemek arşivim yok.

Yardımcı olursanız çook sevinirim.

paylaşmak güzeldir.

Şimdiden ÇOOOOOOk teşekkürler

Tarih: 21 Ağustos 2007, 11:07 - İp: 88.***.**2.125
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

34 adet fotoğraf çekimi.. normalde 750~1000 ytl gibi rakama çekimi yaparım.. hayrına yapacaksam, 300~400 ytl + masraflarım..

paylaşmak güzeldir.. emek sahibi olup hakkıyla kazanmak daha güzeldir..

Aydın'da benim gibi birçok stüdyo fotoğrafçısı olduğu malum.. onlarda ekmek yemeli..

(nokta)

Tarih: 21 Ağustos 2007, 12:32 - İp: 85.***.**8.138
x_soytari_
x_soytari_ (üye)
Aydın / Firma

Kardeşim METE007 Saol kendime ait sütüdyom da var ama sen hiç yemek resmi çektin mi? sorabilirmiyim gayet ustalık isteyen bir iştir inan bana :
Masrafta hiç önemli deil herkez ekmek yesin bu işten ama müşterime 3 saat içinde 34 adet branda çalışması göstermem gerekiyor. bilmem anlatabildim mi?
yani fikrin içinde saol fotoğraf çektirmek sanırım daha kolay ama burası paylaşım sitesi sanırım unuttun burda para üzerine bir konuya yardım cevabı yazan tek seni gördüm ben ve çok üzüldüm.

Tarih: 21 Ağustos 2007, 12:38 - İp: 88.***.**2.125
overmars
overmars (üye)
Bursa / Amatör

kardeşim özeline attım hemde harika yemek fonları dolma bile var

#overmars' tarafından 21.08.2007 13:01:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Ağustos 2007, 12:52 - İp: 88.***.**4.122
arasdağlı
arasdağlı (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşım google da grafik bölümünde yemek yaz arat binlerce bulursun

Tarih: 21 Ağustos 2007, 13:04 - İp: 85.***.**8.252
mete007
mete007 (üye)

üzül...

1 konu açıp 8 cevap yazmış kimse olarak üzül...

1600 cevabım nerede..

burası paylaşım sitesi ise, ben baskı sistemleri , aydınlatma sistemleri ve dSlr bölümlerinde bilgi paylaşmışım..

bilgi veren durumunda olmadığım bir konuyu bana gösterin, bende üzüleyim..

yemek fotoğrafı çekimi maliyetine katlanacak bütçemde var.. bunu yapacak yeteneğimde, çok şükür..

nokta koyduğum halde cevap yazmak zorunda kaldımya...

bu sitede paylaştığım bilgiler daha çok stüdyo fotoğrafçılarına yönelik.. üzülün...

Tarih: 21 Ağustos 2007, 14:42 - İp: 85.***.**8.138
mete007
mete007 (üye)

özel mesajı özelden değil, açıktan cevaplıyorum..

bu sitem sanadır, x_soytari_

fikrimi yazmayacaksam.. buraya "forum" adı verilmez..

diyalog ve monolog arasındaki farkıda bilmek gerekir..

üreten ve tüketen arasındaki fark gibi..

asıl ben; "bravo" diyorum..

Tarih: 21 Ağustos 2007, 17:51 - İp: 85.***.**8.138
x_soytari_
x_soytari_ (üye)
Aydın / Firma

ya bak ben senin gibi boş boş oturup tartışacak yer aramıyorum. buraya çok değerli bir arkadaşın tavsiyesiyle geldim. ben grafikerim. fotoğrafçı deilim ama her türlü işi de yaptırma gücüm var. Daha doğrusu ajansım ben.

maddiyat bizde son sıradadır. selam ve kelam dan önce açılmaz.

sanırım bu sıralar işin az para kazanacak yer arıyorsun gel yanım da iş verem sana.

ilgilenirsen ekle gecegezer_09 hotmail.com

Tarih: 21 Ağustos 2007, 17:58 - İp: 88.***.**0.37
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

x_soytari
höng diye girdim ama hiç bir meslektaşıma senin gibi bir soytari tarafindan laf ettirmem...
hiç bir fotoğrafçı arkdaşım meslektaşım senin gibi grafikerden iş almaz grafikerleri yanında çalıştırır. 100lerce tanıdığım grafiker var hepsi ilk aşamada maddiyat konuşur tanımadığı bir insanla... mete senin arkdaşın değil seni tanımıo sana iş teklif etmesi doğal olarak normal eğer arkadaşın olsaydi al bu bu derdi.. yemek çekmek hiçte zor değil arkadaşım eğer bilgine güveniosan model çekmekten kat kat kolay...
sen kendini ne zannediosunda birisine alaycı bi şekilde iş teklif ediosun..

he kendine güveniosan 3 saat içinde 34 branda tasarımı al
güvenmiosan yapma ... senin para kazanacağın işten adamlar çekim teklif edince maddiyat diosun allahım ya böle adamları niye fotoğraf ile ilgili bi mesleğe sokarsın..

Tarih: 21 Ağustos 2007, 18:29 - İp: 85.***.**7.239
x_soytari_
x_soytari_ (üye)
Aydın / Firma

canım kerem kardeşim

höng die girdin saol ama sen ve senin arkadaşından bu beklenir di.

kimsenin aklına ihtiyacım yok elimde 100 lerce fotoğrafçı iş bekliyor benden hem fotograf çektircek olsam yakınımdaki ve ya benimle çalışan fotocu arkadaşlardan rica ederim. ve yaptırtırım da..

içinizde bir anlaşıylı olarak overmars kardeşim çıktı allah razı olsun ondan..

ve tasarımlar da bitti yani 3 saat te biz dünyayı çizmiş adamız olum. sen ne çiziyorsun hala

kusura bakma ama beni tanımadan maddiyat açan adamdan adam olmaz. iki üç iş yapar kaybolur gider böyle para düşkünü insanlar. ve her şey para deildir. bunu da bilin...

ben para kazanırken bana yardım eden insanlar da bundan nasibini alır gerek maddi gerek manevi....

Saygılar. diğer fotoğrafçı kardeşlerimden özür dilerim ama böyle para düşkünü insanları hiç sevemem

Tarih: 21 Ağustos 2007, 18:35 - İp: 88.***.**0.37
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

pekmezlik yapma overmarsa
ağzının kenarını sil....
dostum kendini bişi zannetme ok.. mete benim arkdaşım değil hatta bir kaç konuda kendisi ile tartıştık...

oğlumlu falan konuşma terbiyeni bozma efendi ol önce..

tanıyınca maddiyatmı açılır.. burası paylaşım forumu ama sen kendinin para kazancağın işte bedava fotoğraf aramak zaten iş ahlakı dediğimiz ahlaka aykırı neyse... sana brandalarınla mutluluklar..
kimse para düşkünü değil herkes işini yapıo...

Tarih: 21 Ağustos 2007, 18:59 - İp: 88.***.**2.76