selcuk_uni
selcuk_uni (üye)
İstanbul / Meraklı

Acil Yardım

merhaba arkadaşlar benim final ödevim olarak bitane çalışma yapmam gerekiyorda sizden yardım istiyorum photoshopta kalbimin hizasındaki yere yırtılmış yanlara doğru bir şekilde bir efekt vermem gerekiyor yardımcı olabilir misiniz acaba sevgi ve saygılarımla

Tarih: 5 Haziran 2007, 16:48 - İp: 88.***.**4.88
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

O ŞeKiLde Efekt OLmaz arkadaşım Kendin Çizmen Lazım Photoshop KuLLanmasını BiLiyormusun ?

Bide Bu zamana Ödev KaLdımı artık ?

Tarih: 5 Haziran 2007, 17:53 - İp: 88.***.**6.3
selcuk_uni
selcuk_uni (üye)
İstanbul / Meraklı

ya final ödevimiz ödev derken final yerine geçiyor ünv. biraz biliyom fazla değil işte kendimi kurtarcak kadar

Tarih: 5 Haziran 2007, 18:10 - İp: 88.***.**4.88
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Bak Bunu Sana Örnek Olarak HazırLadım..

Önce Bu ŞekiLde Yada Daha Açık ŞekiLde Bir Fotoğrafın Olması Gerekir Bunu İnceLe Biraz AceLeye GeLdi İçinde AtLet Olduğu İçin DüğmeLeri Tam açtıramadım

Tarih: 5 Haziran 2007, 18:40 - İp: 88.***.**6.3
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Buna Benzer Bir Fotoğrafın Varsa Yardımcı Olayım Sana OkuLda KaLma Şaka Bi Yana Hayır Duanı Alırım OLmaz Mı ?

Sakın NasıL Yaptığımı Sorma Onu SöyLemem Ben Gördüğüm Zaman Bunu NasıL Yapıyor Diye Bakardım Dedim bende Yaparım Yapıyorumda Şuan Tamamen HayaL Gücü Arkadaşım Bu Varsa Herşey Hazırdır Photoshop Seni BekLiyor..
SaygıLarımLa.

Tarih: 5 Haziran 2007, 18:44 - İp: 88.***.**6.3
selcuk_uni
selcuk_uni (üye)
İstanbul / Meraklı

teşekkürler kardeşim ilgilendiğin için resim çekilcem daha 15 i son gün o güne kadar yapmam lazim fakat ben gömlek yırtılmış içinden kalp gözükoyr yapcam

Tarih: 5 Haziran 2007, 18:57 - İp: 88.***.**4.88
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Hımmm AnLadım Sen Fotonu EkLede oda Sorun DeğiL
Photoshop'da Çare Tükenmez.

Tarih: 5 Haziran 2007, 19:01 - İp: 88.***.**6.3
selcuk_uni
selcuk_uni (üye)
İstanbul / Meraklı

tamam kardeş çok teşekkür ederim

Tarih: 5 Haziran 2007, 20:04 - İp: 88.***.**4.88
selcuk_uni
selcuk_uni (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba sip sak arkadaşım sana resmi gönderiyorum buradan kalbimin hizasındaki ay yıldızın etrafını ellerimle çekmişim ve kalbimin orada ay yıldız var diye bişi yapmak istiyorum. yani o ellerimle çektiğim kısma nasil bir şey yapabilirim diye sana bırakıyorum yardımcı olursan sevinirim çalışma sergileneceği için boyutunu küçültmezsen çok makbule geçer yardımcı olacağını umuyuroum şimdiden çok teşekker ederim dualarım seninle ALLAH yar ve yardımcın olusun.

Tarih: 11 Haziran 2007, 01:41 - İp: 88.***.**2.185
selcuk_uni
selcuk_uni (üye)
İstanbul / Meraklı

galiba resmi oraya ekleyemedim onu nasil halletcem onada yardımcı olursanız sevinirim tek sip sak yazdım ama anlayan biri varsa oda yardımcı olursa çok sevinirim. öğrenciyim duamı alırsınız

Tarih: 11 Haziran 2007, 01:43 - İp: 88.***.**2.185
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Kardeş Gönderdiğim Linke EkLedin Mi Fotoğrafını ? Diğer TürLü NasıL KoyuLur BiLmiyorum Safari KuLLanıyorum.. Verdiğim Link'e EkLe Ordan Koy.

Tarih: 11 Haziran 2007, 18:29 - İp: 88.***.**1.207
  • 1