guerel
guerel (üye)
Denizli / Profesyonel Fotoğrafçı

Resim Üzerinde Onarim Calismam

Tarih: 26 Ocak 2010, 16:43 - İp: 85.***.**6.66
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

yüz kısmı çok sarı ya kaçmış.ayrıca dudak ve gözlere renk vermemişsin.bunları da yapsaydın daha gerçekçi olurdu. ellerine sağlık genede..

Tarih: 26 Ocak 2010, 17:42 - İp: 85.***.**4.205
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Tarih: 26 Ocak 2010, 22:47 - İp: 85.***.**6.164
guerel
guerel (üye)
Denizli / Profesyonel Fotoğrafçı

öncelikle ilgin güzel tsk ler
ama sizce iyimi bu 4*6 yapmisin hata görükmez ama
sayisiz hata var gördüm siz ayni o resmi 15*21 kroplo o zaman
fark edeceksin sacinin ardindaki kiriklar sacin üstüne yerlesmis
gözlerin altina sürme cekmisin bayanimsi olmus neyse
benim sunum yaptigim resim itdali bir resim degil
renk sorun degil bana iyi gelir sana gelmez renk meselesi
hafif sari olur onu severler kimi koyu renk sever
ne bileyim böyle.
böyle centilmence resim konusulmasini severim by

Tarih: 27 Ocak 2010, 00:55 - İp: 92.***.**7.193
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

benimde hatalarım vardır tabiiki.ben yorum yaparken örnekte vermem lazım.örnek verilmeden yapılan yorumlar biraz cılız kalıyor.

Tarih: 27 Ocak 2010, 13:57 - İp: 85.***.**2.224
mambia
mambia (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım hiç başarılı bir çalışma değil yaptığın steve in yaptığına baktım gerçekten çok güzel olmuş ve eleştiriye açık değilsen niçin yükledin ...ayrıca hiç kimse renklendirmede sarı severim kırmızı severim diye konuşamaz çünki orada aranan mümkün olduğunca doğal tonlara yaklaşmaktır..

Tarih: 25 Şubat 2010, 18:07 - İp: 88.***.**0.128
deliemin12
deliemin12 (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

aynen kaltılıyorum müşteri nerden bilsin resim sarıya mı kaçmıs dicek oldugunca doğal renklerle çalısmak en iyisi...

Tarih: 20 Mart 2010, 09:38 - İp: 85.***.**5.221
alitopcu
alitopcu (üye)
İzmir / Firma

renklendırme olayı ayrı bı sanat arkadaslar bende burda steve katılıyorum ımsıd ınsan en cok neyle ugrasırsa onda basırılı oluyo mesala ben studyoda ıyıyımdır cekımlerımı begenerım photsopum ıyıdır tasarım hayal gucume guvenırım ama burda bana deselerkı sen stevden ıyı resım renklendırebılrımsın hayır steve benden ıyı yapar cunku aradasımız dogak renkelerı ıyı yakalamıs zatenrenklendırmenın puf noktası dogal renklerı yakalamak yanı en cok neye ugras verırsenız onda gelırstıryorsunuz kendınızı benım ıısım cekım ve tasarım oldugu ıcın renklendırmeye fazla zamanım kalmıyo steve arkadasımız bu kabıleyetını calısarak ıyı gelıstırmıs guzel renklendırme calısmaların steve

Tarih: 21 Mart 2010, 00:19 - İp: 85.***.**6.189
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

alitopcu teşekkür edrim teveccünüz.sizler bu işte profosyenelsiniz.daha iyi yapacağınıza inanırım.sizin gibi arkadaşlar sayesinde biz amatörler bir şeyler öğreniyoruz.buda güzel eleştirilerden dolayı oluyor.ben sizlerin yaptığınız eleştirelerden notlar alarak çalışmalarımı devam ettiriyorum.tekrardan sana çok teşekkür edrim.

Tarih: 21 Mart 2010, 13:53 - İp: 85.***.**1.143
  • 1