cehredf
cehredf (üye)
Adana / Meraklı

Renklendirme

doğrumu yaptım bilmiyorum ama hadi hayırlısı

Tarih: 11 Ağustos 2009, 18:44 - İp: 88.***.**4.35
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bundan iyisi şamda kayısı

Tarih: 12 Ağustos 2009, 07:26 - İp: 88.***.**9.85
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Emeginize saglik basarili bir çalisma olmus.Fotografin dogalligi gitmemis.
Sadece eklediniz gokyuzu biraz goze çarpiyor.Renk daha donuk olabilirdi.Beyaz noktalar temizlenebilirdi.
Basarilarinizin devamini dilerim.

Tarih: 13 Ağustos 2009, 14:06 - İp: 93.***.**4.109
cehredf
cehredf (üye)
Adana / Meraklı

lotus arkadaş beyaz nokta dediğiniz topraktaki ve dağdaki beyazlıklar ise onlar kar
karı sadece yaylalarda gördüğümüz için belki biraz garip kar yığınları olmuştur
ufuktakilerde bulut olarak düşündüm hani derinlik olsun diye ama sanırım göze batıyor
daha orjinaline yakın olması için eleştirilerinizi bekliyorum
kendimi dahada geliştirmek istiyorum lütfen eleştiriye devam en ufak bir ayrıntı bile benim için önemli
şimdiden herkese tşk

Tarih: 13 Ağustos 2009, 14:41 - İp: 88.***.**0.101
sonmezmarc
sonmezmarc (üye)
İzmir / Amatör

sanırım photoshopta çalışan herkezin aynı sorunu var , çizgiler ve geçişler o kadar sert ki sharpnes denen ayarları azaltmanız veya yeni düzenlemelerle keskinlikleri düzeltmek iyi olacaktır. Gerçekten muhteşem bir çalışma, gölgelendirmedeki başarınıza hayran kaldım , oldukça değil harika gölgelendirmeleriniz var . Foruma yeni katıldım 2 resmi inceledim fakat ikisinde de keskinlik ve geçiş problemi göze çarpıyor .... eline sağlık

Tarih: 22 Ağustos 2009, 13:28 - İp: 78.***.**8.14
koorsan
koorsan (üye)
İstanbul / Amatör

direkt resim çeklilmiş gibi olmuş valla photoshoplandığı belli deil..emeğe sağlık

Tarih: 11 Eylül 2009, 21:02 - İp: 88.***.**5.31
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

cehredf,beyaz noktalar dedigimde çadirin uzerindeki ve birazda insanlarin kiyafetlerinde olan beyaz noktalardan bahsetmistim buda fotografin eskilignden kaynaklaniyor.Karlara dokunmadiginiz iyi olmus ilk yorumumda yazdigim gibi fotgrafin orjinalligi gitmemis.Eklediginiz gokyuzunu biraz sarartip eskitebilirsiniz.
Ben bu fotografta çalismaya baslamistim ama bitirmedim,o kadar ince detayi varki ve çok emek isteyen bir çalisma.Onarim ve renklendirme çok sabir isteyen çalismalardir.Sizi tekrar tebrik ediyorum.
Basarilarinizin devamini dilerim.
Saygilar..

Tarih: 24 Eylül 2009, 13:59 - İp: 93.***.**3.87
ermec
ermec (üye)
Gaziantep / Meraklı

valla ustamm süperr gerçekten mükemmel çok emek harcamışsın bak şuna yemin ederimki yanlış anlama bian baktım bu nee bu adam siyah beyaza çevirmiş renkliyi die düşündüm çok orjinal olmuş valla

Tarih: 29 Ekim 2009, 22:21 - İp: 188.***.**0.41
arasdağlı
arasdağlı (üye)
İzmir / Amatör

daha nolcak ki çok güzel tebrikler

Tarih: 19 Aralık 2009, 20:22 - İp: 85.***.**5.105
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

çok güzel olmuş ellerine sağlık

Tarih: 14 Şubat 2010, 15:54 - İp: 85.***.**7.116
deliemin12