loveralone
loveralone (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kırık Resim Onarma Renklendirme

]RESİM RENKLENDİRME[/URL]

Tarih: 17 Ocak 2008, 13:55 - İp: 88.***.**4.196
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

eleştiri yaparsak yanlış anlarmısın.

Tarih: 17 Ocak 2008, 23:05 - İp: 85.***.**1.121
loveralone
loveralone (üye)

batuhan19b yok kardeşim ne demek zaten burda resim paylaşmak ii veya kötü eleştiri almak için eleştirelim ki açıklarımı güzel yönlerimi bilelim teşekkürler

Tarih: 18 Ocak 2008, 09:11 - İp: 88.***.**7.42
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kesimlerin çok sert olmuş, fon resimden öne çıkmış.çocugun gözlerindeki yırtılmaları düzeltikten sonra göz kapakları büyümüş.

yüz renkleri mükemmel olmuş.
bir tavsiye bu tür resimlerin asla orjinal fonunu degiştirme yani bu tür resimlere fon atma.orjinal fonda düzenleme ve birazda keskin olmayan sırıtmayacak renk kullan ama resmi geri planda bırakmasın.

daha güzele ulaşmak dilegiyle kolay gelsin.

Tarih: 18 Ocak 2008, 16:04 - İp: 88.***.**1.101
siyahera
siyahera (üye)
Edirne / Meraklı

batuhan19b katlıyorum ..bilgi acısından tavsiyelerine teşekkürler

Tarih: 18 Ocak 2008, 19:39 - İp: 88.***.**0.218
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

batuhan kardeşe birşeyde ben ekliyeyim çocuğun boynunda fanilanın altında iç çamaşırı var ama heralde dikkat gözünden kaçmış yinede emeğine sağlık bu kadar kırık bir resimde bu çalışma bence harika

Tarih: 19 Ocak 2008, 01:20 - İp: 78.***.**5.142
loveralone
loveralone (üye)

batuhan19b siyahera z_yazgan arkadaşlar size katılıyorum dediklerinizi dikkate alacam aslında ipeklikağıt kesimleri keskin oluyo neyse artık ipekli kağıtlı resimleri kendi fonyla renklendirelim demi ayrıca yüz rengini cpac imaging pro ile elbise rengini de akvis coloriage de yaptım bilgnize

Tarih: 19 Ocak 2008, 18:08 - İp: 88.***.**3.84
ginger_ale
ginger_ale (üye)
Eskişehir / Firma

Merhaba loveralone..eleştiriden öte..ben bu sitede bir program indirdim ve kullanıyorum.bu eski proğraflardaki petekli kağıt dokusunu yok ediyor.program ve güncellemeler bölümünden indirdim,programın ismi"Fourier Transform" kullanmasını çözünceye kadar akla karayı seçtim ama,yine bu site içinde görüntülü kullanım anlatımını buldum..Tavsiye ederim sana da ve sıkıntı yaşarsan seve seve yardımcı olurum.. [email protected] msn adresim.çalışmalarında başarılar diliyorum..

Tarih: 23 Şubat 2008, 15:27 - İp: 81.***.**8.230
loveralone
loveralone (üye)

ginger_ale
Abim Çok Saol netten araştırıyorum plugini buldum resimli anlatıma bakıyorum çok teşekkür ederim ne zamandır yaklaşık 4 senedir yeni bir plugin buldum hayırlısı eline emeğine sağlık..

Tarih: 27 Şubat 2008, 10:40 - İp: 88.***.**6.106
basbug
basbug (üye)
Yurtdışı / Amatör

ELINE SAGLIK Güzel Olmus

Tarih: 26 Mart 2008, 18:21 - İp: 212.***.**3.204
  • 1